Proběhla změna vzhledu :-) Zaprvé se mi ten starý zdál již okoukaný a zadruhé bylo mým hlavním záměrem, aby blog vypadal trochu více sofistikovaně a ne tak pubertálně, tak doufám, že se mi to povedlo :-)

Červen 2009

Ano, změna je život...

30. června 2009 v 21:46 | Klér |  Já a věci kolem mě
A tak jsem se opět trochu povrtala v designu.To víte, nemám co dělat:D Měnila jsem i šablonu, páč u tý minulý nešly měnit okraje(což je divný).Potom jsem se vztekala, neb mi to nechtělo měnit výšku záhlaví a pak jsem přemluvila systém a veeeellice pomalu to akceptovalo moje rozhodnutí stvrzené stiskem "uložit".

Zase doma

30. června 2009 v 20:10 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Přesně dle mých předpokladů.Do Mostu jsme dorazili pozdě a tak jsme šli rovnou za dědou.Bylo sice už po návštěvních hodinách, ale naštěstí nás nikdo nevyhodil.Jenže vyhlídky do Centralu nebyly růžový, páč táta musel ještě dědovi domů.Nicméně nakonec jsme tam přeci jen jeli.Po mírně komplikovaném parkování jsme se konečně dostali tam, kde by se to mohlo jmenovat i Ráj...jeden obchod s oblečením vedle druhýho!Nádhera! Táta se vypařil kamsi jinam a já zatáhla mámu do NewYorkeru.Nebyl to velkej obchod a až jsem se divila, kolik oblečení je možný tam vtěstnat.Potom jsem zabloudila k regálu s opravdu zajímavě vypadajícím spodním prádlem a jen tak mimochodem jsem pronesla, že v tomhle bych měla úspěch.Máma, jenž mě samozřejmě slyšela, mě okamžitě zchladila, ať na to radši zapomenu:D
Nakonec jsme nakoupily víc, než bych čekala a vydaly se hledat tátu.Seděl u takovýho kruhovitýho baru uprostřed haly a pil nealko pivo.Tak jsme si na jeho účet taky něco daly a potom jsem mermomocí chtěla ještě do druhýho patra.Tam už bylo s nákupama utrum:( Akorát zmrzlinu no... I když je pravda, že tak dobrou čokoládovou jsem ještě nejedla.
Na zpáteční cestě jsme se stavili u dědy doma a potom směr náš domov... Mám podezření, že máma spí.Na icq asi nemá cenu čekat, ale stejně budu doufat do tý doby, než usnu... Už sice nemám tak depkoidní myšlenky ale stejně...Bude to složitý(jakoby to o školní rok složitý nebylo!:( Radši to nechám osudu, než nad tím přemýšlet.

Grrr!Syčáci!!!!

30. června 2009 v 14:50 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Od zítřka bude z videoarchivu mizet jedna epizoda Comebacku za druhou!!! Napřed je budou den po dni po jedný mazat z webu a když zmizej všechny, začnou dávat reprízy....To neni féééér!
Asi začnu koukat na Comeback každej den, na epizodu, kterou se chystaj stáhnout.A začnu hned, neb máma volala a říkala, že táta se chystá do nemocnice za dědou a v Mostě by nás tu hodinku nechal(prej Prior.....radši do Centralu:D:D) Tudíž potom by nemusel být čas.
V noci mě přepadaly strašný obavy, jak to bude od zítřka s časem, takový katastrofický představy, že včerejšek byl posledním dnem klidu a relativně dost času.Nevím no...v noci na včerejšek se mi, zřejmě z obav, zdál takovej strašně realistickej sen, že to krachne(a nekrachlo).Vzbudila jsem se strachy zpocená a přemýšlela jsem, jestli spím či bdím.Ale už jednou se mi taky zdálo, že příští den krachne a tenkrát to opravdu krachlo.Kdo se má v těch snech vyznat, snad ten dnešní byl taky jenom dozvuk těch obav.S tou prací to snad nebude zas tak horký... I když dle toho, co říkala máma(přes týden ježdění po celý republice, volný jen víkendy a to jsou ty fesťáky), je to celkem drsný... Nezbývá mi, než se nechat (ať už příjemně či nepříjemně) překvapit.
Tak já jdu koukat na ten Comeback.

121....jdu spát...

30. června 2009 v 2:32 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Ne, překlep, jdu hrát:D Držte palce, ať mě případný rozzuřený otec nezašlape do země:D Všem, kdo ještě nespí, přeju dobrou noc.

Co myslíte....

30. června 2009 v 2:27 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Mám jít ještě koumat něco k tý plánovaný písničce? Napadlo mě, že akordy a-moll a cis-moll by k sobě mohly jít dobře.Ale teď v noci...No vlastně proč ne.Budu-li dělat, že mám vyplej komp(nebo vypnu-li ho konečně:D) tak může táta klidně přijít že=)

ANO!!!!!!120!!!!!! Tipujte - uhraju to ještě o 10 víc?

Jůůůů, čtvrt na tři....

30. června 2009 v 2:22 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Aneb zase to zdrhlo.Nejradši bych dnešek(včerejšek...prostě PONDĚLÍ) prožila znovu...
Listovala jsem v deníčku a trošku jsem se začetla.Nesmírně zajímavý mi přišel závěr jednoho zápisu, končící zhruba takto: ♥♥♥♥:*:*♥♥♥♥ (Převedeno do počítače:D) A potom začátek zápisu dalšího: Je neděle.Všechno je v pí*i. Chtěla jsem to napsat bez hvězdičky, ale hodlám držet úroveň slušnosti tohoto blogu:D Jo, tenkrát pitomá neděle...i to se zdá být dávno
Achjo, začínám být nebezpečně sentimentální(sentimentálně nebezpečná???) Začínám vzpomínat(Bodejť by ne, půl roku je dostatečná doba na nostalgický vzpomínky jak to vlastně začalo)
A zase jsem jinde, než jsem původně chtěla.Původní úmysl byl napsat, jak mi ten čas strašně utek a ono je zase daaaalekooo po půlnoci.Tak to píšu teď.

P.S.:Bajo, budu úchyl se stodvaceti článkama!:D

Mám nutkání skládat...

30. června 2009 v 0:45 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Pod nátlakem čerstvě naladěný kytary(ó jak božský to zvuk...) mám chuť skládat.Kdo mě zná, tak ví, že na origami jsem levota levá a na skládání košil taktéž:D Ano, chci skládat písničky! Teda ne, že bych už nepodnikla několik pokusů ovšem...no ehm...dopadlo to nepovedeně.Tentokrát mám pocit, že bych mohla(měla) cosi vyplodit.Něco na vybrnkávaný akordy(a to bude sakra těžký to zkoordinovat se zpěvem...) Jdu přemýšlet nad textem....

Včera jen jeden článek...

30. června 2009 v 0:18 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Včera, bráno dle času.Jinak mám pořád ještě dnes, což už je vlastně včera...nooo, to neřešte:D
Rodičovstvo se mi ani kupodivu moc nenaštvalo, i když jsem odpoledne strávila mimo domov.Asi se jim tenhle klídek zalíbil:D Jak nádherný by bylo se takhle vypařit každej den....Sladká to utopie...
Říkala jsem mámě o srazu fanoušků HP.A teď se podržte - nezatrhla mi to rovnou, byla ochotna mě pustit!!!! (Samozřejmě s doprovodem, doprovod nemá jistý, že bude mít čas....) ale stejně! Jako všechna čest, čekala jsem věty typu "No tak na to rovnou zapomeň" apod. Takže, uvidí se, ale MOŽNÁ, MOŽNÁ že tam nakonec pojedu...

Mám vážně převelikou radost!!!!!

29. června 2009 v 12:18 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Táááágže, dneska mi přišla návštěvnost za minulý týden a MOC VÁM VŠEM DĚKUJU!

Navstevnost za minuly tyden (22.6. 2009 - 28.6. 2009) je:
Pondeli: 31
Utery: 19
Streda: 43
Ctvrtek: 44
Patek: 43
Sobota: 46
Nedele: 77

Celkem: 303

Děkuju, děkuju a ještě jednou děkuju.

Včera metal, dnes Jaksi Taksi

28. června 2009 v 20:33 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Poslouchám fakt všechno.Včera Sonatu, Soilwork, Metallicu...Dneska slaďoučkýho Davida Deyla a teď Jaksi Taksi, ty starší alba před rokem 2000.
Jen pevně doufám, že nebudu dnes na icq čekat tak dlouho(včera už jsem to vzdala o půlnoci a jak to nakonec dopadlo....) Ale každopádně pokud zítřek nekrachne, asi bych měla být vzhůru před polednem.
Hodně dlouho už tady nebyl opravdu hodnotný článek, pouze postřehy mého vcelku nudného života.

Pochválen buď facebook:D

28. června 2009 v 19:30 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Jestli včera se na facebooku objevily dvě zajímavý fotky, dnes jich tam přibylo podstatně víc.Díky bohu, že fotograf nakonec přes držku nedostal:D Je to zázrak ten facebook...
Včera jsem šla spát...no radši nechtějte vědět kdy...a vstávala jsem někdy kolem jedný.Pohodička.Táta byl překvapivě vstřícnej, až jsem se divila.Pak jsem se dozvěděla, co jsem zaspala, že máma už je v práci a on že jede za dědou.Ne že by mi nějak moc vadila rodičovská nepřítomnost, to vůbec:D Když se oba vrátili, bylo téměř půl sedmý a máma vypadala velmi útočně.Má ještě nějakou práci na doma no... Skoro abych se bála promluvit.Natož hovořit o srazu fanoušků Harryho Pottera v praze, kde mám jistou malilinkatou naději na účast.Možná to klapne.O týhle akci mě mimochodem informoval facebook, jak jinak.Tuším, že je to 17.července. 16. je světová premiéra Prince dvojí krve.Chtěla bych ten film vidět co nejdřív, asi to zkusím i jindy o prázkách do Práglu, tohle musí vyjít.Na Fénixův řád jsem čekala až na dývko, to se mi tentokrát nechce.
Jinak stále nevím, co zítra, stále se nedostavil onen geniální nápad, o kterém bych si později říkala, jak jsem pitomá, že mě to nenapadlo dřív.Tak jo, Eiffelovku jsem zavrhla, uznávám, trochu moc nerealistický.Stejně tak Gíza či Londýn.Něco bližšího by moje hlavinka nevypotila? Aspoň hranice republiky by bylo záhodno respektovat :D I když....:D Já jsem schopná všeho:D Kdyby moje navztekaná máma mohla sledovat tyhle myšlenkový pochody...asi by jí to mírně řečeno děsilo:D Ale co, pro všechny případy se jí dnes radši vyhnu, jde z ní vážně strach!:D

Objev!

28. června 2009 v 14:06 | Klér |  Muzika

Kdysi jsem se zaregistrovala na i-legalne.cz a oni mi od tý doby každej měsíc pošlou newsletter.A co na mě baflo dneska...Debutový album Davida Deyla.Je to čech i přes to jméno.A když jsem zapátrala na youtube....


Tahle je až druhá písnička.
První je singl s názvem Hned teď.


Mě se ovšem víc líbí to první video.

Bude to další z idolů?Všechno tomu nasvědčuje, nechme se překvapit...

Tomu se říká načasování:D

27. června 2009 v 21:45 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Naši se právě vrátili:D No to je ale pech:D Zdržet se o 10 minut dýl....Auuuu, jéjej to by bylo odhalení.Doufám, že táta dřív usne, než se bude pokoušet mě hnát do postele... Tak teď už si ten metálek nedám no, ale ani to není moc škoda, stejně už mě bolely sluchovody.

Ideální situace je když...

27. června 2009 v 21:27 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Je venku teplý letní podvečer, zahrady sousedů se nehemží grilujcími, popíjejícími lidmi a rodiče jsou na tutovku z baráku a ještě minimálně 20 minut nehrozí jejich nečekaný návrat.Ale čeho se nezbavím, je Moura:D Aneb kocour s GPSkou:D Jak zmerčí pohyb na balkoně, je v pohotovosti.Občas se divím, jak to dělá.Ale už jenom občas:D Před chvílí se vcelku nepozorovaně dostal do baráku.Použil k tomu jako odrazový můstek moje záda a než jsem se nadála, byl na parapetu a v ten samý okamžik už se chystal, že mi zaleze pod postel.Tam odsud se blbě doluje, vlastně je to podmíněný rozebráním postele, naposledy jsem to řešila tak, že jsem ho nechala spát, on si potom ve čtvrt na pět ráno mňouknul že chce ven:D Stále čekám, stálem čekám.A něco mi říká, že je to marný.To něco je pud zachování zdravýho uvažování(není mi ovšem známo, že bych někdy něčím takovým disponovala:D) Nebo je to hodně dobře skrytý:D
Není 111 hezký číslo?

Ticho...

27. června 2009 v 21:02 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Divný ticho.Už mě bolely uši:D Ale že to mělo grády!:D Mám chuť jít na balkon.Co mi brání?Vůbec nic.Naši v luftě, jenom jak jsou na tom sousedi...Jak dlouho se asi udržím na jedný denně? Nemám nejmenší tušení...jdu obhlídnout situaci(s těma sousedama)

Velmi optimistické diskuze

27. června 2009 v 20:52 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Po dloooouhý době jsem zavítala na líbko(promiňte mi to, přijde mi to tam jako vypatlárna, nicméně být tam a občas se snížit k přihlášení je lepší, než být za nudnýho co chodí pouze na lide.cz:D)
A ty diskuze tam....hele to nemá chybu....Nejdřív 21.12.2012 či co, prej to má být konec světa.Mimochodem, 3. světová je předpovězena už na rok 2010! Nevím, co si o tom myslet.Jsou lidi vážně ještě tak pitomí aby kvůli blbinám vraždili a ničili?Neužili si toho už dost ve dvou světových válkách?
Někdo odkazuje na současnou ekonomickou krizi, vždyť druhá světová koneckonců začala ekonom. krizí.Nějaká zřejmě sečtělejší holka ovšem doplnila, že tenkrát se jednalo o hladomor, který zatím naštěstí není.Já si myslím, že lidstvo se svým způsobem života řítí do záhuby, to ano, ale rozhodně na to nebudou stačit dva roky!Ani já nejsem bez viny na tom, že si devastujeme planetu a ani nechci nijak moralizovat.Nepřísluší mi to.
Už radši dost, v tomhle metalovým opojení mi to píše nějak samo, to začíná být nebezpečný.Podstatou ovšem je, že se jedná o 109. článek, aspoň se nemusím stresovat jestli zvládnu rekord(Ten jsem úchylně zvládla včera:D)
Heh, čekám na icq a díky tomu metalu mě ani moc nesere, že zatím nic.Divný.Moc divný.Ale je to lepší, než kdybych vyšilovala že:D Sonata Arctica, tak se jmenuje ten zázrak, vřele doporučuju;-)
Mám chuť ještě psát, nicméně nevím co, tudíž se loučím(pro tuto chvíli samozřejmě)

A doufám, že u sousedů jsou zvukotěsný zdi!:D

27. června 2009 v 20:15 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Protože to mám DOST nahlas:D Ale je to fajn,skoro jako droga, je mi krásně:D To by člověk neřekl, co všechno tenhle metal zmůže:) Heh,divný, před chvílí jsem byla zralá na depkaření, potom si zaječím párkrát refrén Amarantha a jsem free:D Don´t worry, be happy;-)

Mám metalovou náladu

27. června 2009 v 19:59 | Klér |  Muzika
Kočky-(ne)vděčná zvířata

27. června 2009 v 16:53 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Ale jedno máte tutový, dáte-li jim nažrat, budou vás zbožňovat a už se jich nezbavíte.Jinak úžasní tvorové.Já se dneska zase slitovala nad tím prevítem Mourášem a nalila jsem mu mlíko a do toho pár piškotů(tipněte, co zůstalo:D) Hned se přihnal i Želva(ano, opravdu jméno kocoura) a já se na vlastní oči přesvědčila, kterak lze dvě kočičí hlavy současně narvat do jedný evidentně malý misky.Když se miláčkové zasytili, Želva hned vzal roha, jak jinak, a Moura se začal motat mě pod nohama.No jak to mohlo dopadnout...Mourášek mi spokojeně spinkal na klíně a pečlivě si hlídal drbání za ušima, zatímco já měla čas přemýšlet(ano!šlo to i s koucourem na klíně!).
Sice trošičku líná potvora jedna líná, takže jsem díky němu samej chlup, ale kočičí blaho na prvním místě že:D
Jen je vidět rozdíl mezi Mouráškem a Želvou.Zatímco Želva hned po konzumaci zdrhne, aby náááhodou nezdomácněl, Mourášek se přijde mazlit. A Želva po něm střílí nenávistný pohledy, jako by jím opovrhoval.Moura je takovej náš Gardfield no, akorát naštěstí se ještě nenaučil žrát lasagne nebo jak se to píše, a telefonicky si objednávat pizzu:D

I wish for the night-time.....

27. června 2009 v 15:02 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Ano, opět mini repráčky a poslouchám a poslouchám.Klidně pořád dokola.Nebezpečí roztátí jsem už naštěstí eliminovala, takže bez obav:D Tohle bych sice dala do trochu jiný rubriky, ale dám sem i originál...(To, co celý dny poslouchám já, sem nedám, sice je to podle mě mnohem lepší, ale autor by mě nejspíš zabil:D)