Proběhla změna vzhledu :-) Zaprvé se mi ten starý zdál již okoukaný a zadruhé bylo mým hlavním záměrem, aby blog vypadal trochu více sofistikovaně a ne tak pubertálně, tak doufám, že se mi to povedlo :-)

Červenec 2009

Zase nový záhlaví...

31. července 2009 v 22:27 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Je vůbec legální propagovat na blogu kouření?Jestli ne, tak mi to prosím sdělte, ano?:D Pro mě ty krabičky vypadaj kouzelně hezky, ty první požívám běžně, druhý(červený) občas, a třetí jsem neměla.Ale prej jsou ještě lehčí než modrý(to jde jo?:D)
Hele schválně se přiznejte do ankety, kolik z vás kouří?

5 věcí, které bych ráda změnila, aneb soutěž

31. července 2009 v 21:47 | Klér |  Já a věci kolem mě
Tak tedy, konečně nějaká soutěž na blog.cz, do který mám šanci se zapojit.Pět věcí, které bych zde do konce roku 2009 chtěla změnit či zlepšit.
1)Mít větší okruh pravidelných čtenářů-tedy i vyšší(nebo stabilní vyšší) návštěvnost.Jak toho dosáhnu?Nevím, budu se snažit prostě víc blogovat.
2)Dodat sem víc svých zveřejnitelných povídek-to nevím, jak provedu, neb styl mého psaní když má volnej prostor...no radši nic:D
3)Mít vymakanej design-no, asi budu experimentovat s photofiltrem a učit se, učit se, učit se.Možná v daleký budoucnosti i Gimp, ale to je zatím španělská vesnice...
4)Mít víc věcí, o kterých bych mohla psát.Inspiraci.-začne škola, věřím, že to bude lepší.
5)Více anonymity.Zní to asi divně, ale chtěla bych psát články tak, že se na první dojem nepozná(pokud mě tedy čtenář zná), že jsem to já.

Sláva nazdar windowsu...

31. července 2009 v 20:45 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
KONEČNĚ jsem to vzkřísila! Restart napodruhý a naštěstí se systém rozhodl, že mě nebude dál bojkotovat.Doufám, že táta už se dnes večer v pojistkách hrabat nebude! By mě asi fakt kleplo.
Sláva, místo na Bezděz, Peruc.Místo Českých Hradů nějakej rock.A mám bezvadnou strategii.Teda pokud se tomu tak dá říkat...o mém odjezdu je táta informován, o tom, že budu potřebovat odvoz domů, o tom je též informován.Ovšem neví, KDY ten odvoz budu potřebovat:D Že to bude o půlnoci(doufám), o tom neví:D Konečně pořádná akce! Nebýt týhle supermegahyperšťastný novinky, bych asi z toho počítačovýho výpadku šílela mnoooohem víc:D Nyní jdu koukat na House.Howk!

Pomóóc! Stávkuje net!

31. července 2009 v 20:25 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Šílím! Táta omylem vyhodil pojistky a od tý chvíle mi absolutně stávkujou veškerý prohlížeče... Jde jenom icq. Asi brzo vyletím z kůže! Jo,píšu zase z mobilu. Odkud jinud. Grr! Já vím,proč chci notebook(nebo netbook) Každopádně budu brzy pološílená,co mám jako celej večer dělat?! Heh,jdu se to pokusit zprovoznit,nebo mě klepne...

Jůůů, ono to jde:-)

31. července 2009 v 2:22 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život

Zvláštní, zmíním velikost videa a rámček a najednou to jde...Hh, to sem šoupnu ještě dvě další:D Jo a jen tak mimochodem, toto je stý článek takže se mi to povedlo!:D
Dvě naprosto nesouvidsející věci, oboje se mi líbí:D Nyní vážně-já jdu spát! Ale opravdu!(Ano, jdeš spát.Ne, stejně ještě nepůjdeš.Ale ano, půjde.Ne vůbec není schizofrenní:D)

Devadesátý devátý pokus

31. července 2009 v 2:11 | Klér |  Muzika

Je možný, že už všichni spíte?!

31. července 2009 v 2:09 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
To je teda svět...ani ne půl třetí a všichni spěj...Jo a co se týká mých Nostradámovských intuic(v jedenáct začnu nadějně zírat do pravýho rohu obrazovky, po půl dvanáctý zoufale čučet na mobil a potom lehce zklamaně jít na kutě), musím bohužel zkonstatovat, že jsem měla pravdu...Tudíž zítra to bude hustý, jestli se to podaří zesinchronizovat s lístkama.Na Bezděz se jede, ale jesli to bude ten nej fesťák léta(aspoň pro mě teda), to se neví.Blbý je, že se neví, lautr nic a taky se neví, kdy se bude vědět něco víc...A že bych sakra chtěla aby se vědělo.Zas asi nechápete...mno to je fuk...
Měla jsem v úmyslu hodit sem videa, ale nějak mě to zlobí, tudíž dám ještě jeden pokus a potom jdu dle svých předpovědí spinkat, plna nadějí v zítřek...Brou lidi:-)

A ještě jedna...

30. července 2009 v 23:26 | Klér
Ještě v tuhle chvíli váhám, jestli to sem vůbec dát.Nemusím.Chce se mi.Je asi jasný, komu to patří...

Miluji zvuk tvého hlasu
Miluji vůni tvých vlasů
A oči v dýmu z cigaret
Znamenají pro mě celý svět

Ať je krásně nebo leje
Nálada nám vždycky přeje
Nevnímáme vůbec nic
K tomu snad není víc co říct

Do budoucna bych nám přála
Ať slunce v našich srdcích hřeje dál
Aby láska všechny útrapy přestála
Asi by sis to taky přál

Ehm..básník se hlásí o slovo

30. července 2009 v 23:11 | Klér
Jsem si říkala, že tento měsíc stovku nedám, ale jo, to se mi musí podařit!No a za účelem "článkování" sem přihraju zas pár svých veršů...

Slunce zhaslo, měsíc vládne, temné noční obloze,
V záři lampy na ulici, v temných očích noci,
hvězdy svítí neboze

Myšlenky, jež mi proudem svým,
ukazují správný směr,
jak život plyne korytem svým,
ukazují cestu ven

Co jsme byli, co jsme teď,
místo minulosti prázdná zeď
Co tajemství pestrá má
když náhle zahraje všema barvama

Zase tady oxiduju

30. července 2009 v 22:59 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
A poslouchám písně proměnlivých žánrů a interpretů, všechno možný.Zku*venej komár se mi usadil v pokoji, už zase mě hajzl poštípal, měla jsem v úmyslu ho zavraždit cedéčkem, ale zdrhnul...tudíž se budu zas v noci při každým zabzučení strachy schovávat pod peřinu.No nesmějte se, ono mě to velice séře.Jestliže vám cosi neustále bzučí kolem ksichtu, chápete to...snad:D Předevčírem(či kdy to bylo) jsem rozmázla o stěnu pavouka(fuj, já být arachnofobik a pavouk být debilně blízko u postele) tudíž jsem na něho vzala učebnici kytary.No co, potřebovat už jí nejspíš naštěstí nikdy nebudu! Jenže komár se chytát hůř(bohužel), a já se neustále psychopaticky škrábu, neb ten hajzlík mě párkrát dostal.Ale já mu dám, jen počkejte, příště ho chladnokrevně zavraždím.
Taky bych měla dát dolů nehty(pokus o franc. manikůru vypadající jako krátký gelovky, kterej drží i několikerý sprchování, takže to půjde dost blbě)
Jo, ještě něco málo k nadpisu, použiju takovej menší oslí můstek, tak tomu myslím říkaj v telce bo co...Prostě jsem si snad poprvé za tyhle prázky vzpomněla na školu.Koukla jsem na závěrečnou fotku z osmičky, dívám se tak na ty ksichty a uvědomuju si, že mi ty mizerný puberťáci, který mi za celý necelý čtyři roky nepřinesli nic moc dobrý, už zatraceně chyběj.Týká se kluků, s holkama se občas vídám(minimálně na fejsbuku:D) Taky mi něco došlo.Bála jsem se, jak to bude v září...vůbec celý to rozdělování, kde skončím, v jaký třídě a s jakejma učitelama.Potom mi to cvaklo, to všechno je budoucnost.Kterou lze ovlivnit, na kterou bych se asi měla i těšit(i když jde o školu) Jen jsem tím chtěla říct, že prázdniny jsou hrozně fajn, to vstávání a chození spát ve tři ráno...jenže...není všechno jen internet, icq a občas vylízt ven.A já se nudím(no dobře, to ve škole budu taky, ale minimálně ze začátku to bude změna) Možná právě tím, že nemám jistej kolektiv, kam přijdu, mě to tak děsí(a co teprv příští rok!)Heh, tak abych zas šla.Super, je čas nervozně zírat do pravýho rohu obrazovky,proklínat každýho, kdo "ťuká" a není požadovaná osoba, po půlnoci bezmocně čučet na temnej displej mobilu...a potom jít trochu zklamaně spát, a přemýšlet, zda budou Český Hrady s vlkodlakem, nebo bez.A možná, zda budou vůbec, páč lístků už moc nebylo(snad si do zítra 39 lidí nevzpomene)
Tak pááá

aaaaa, český hrady!

30. července 2009 v 21:41 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Konečně akce! V sobotu na Bezdězu, Chinaski, Divokej Bill a ještě něco, co už jsem zapomněla...Ale hlavně, táta se sám nabídl, že by nás tam odvez!Peckáááá! Jo, má to malou chybičku, ráda bych sebou vlkodlaka(no a co, táta se nezblázní!), k čemuž potřebuju takovou maličkost, vlastně jen detail, zjistit, jesli by jel:D Což v momentální chvíli není snadný, páč to nebere, což nepochybně znamená, že je ve zkušebně, což nepochybně znamená, že se vrátí v jedenáct.A potom je asi jednoprocentní šance, že se ukáže na icq...Což nepochybně znamená(ehm, proč furt píšu"což nepochybně znamená"?) že mám zítřek na to, abych se s ním domluvila, sehnala lístky a oznámila tatínkovi, že pojedem čtyři...No co, když už krachla zábava, do Libochovic jsem nemohla a na Master už tuplem ne, tak aspoň Český Hrady by kurňa mohly vyjít! Když už se povětšinu času nudím doma, tak nějaký to povyražení by bodlo(a ne že bych to nedokázala bez festivalu, ovšem to, co já považuju za zábavu, by zřejmě mojí matce přivodilo infarkt, neb je přesvědčena, že konzumuji-li alkohol bez její přítomnosti, bude průser) Ale o tom jsem tu už napsala myslím dost, rodiče holt nevyměním(ale NIKDY nebudu TAKHLE úzkostlivá matka a NEBUDU ani na chvilku uvažovat o tom, že budu rozmazlovat jedináčka!!!!)
Toť k aktualitám, teď ještě černá kronika, zvířátka, politika,zvířátka, počasí, večerníček a spát:DxD Kecám, na Nově už je dávno po zprávách:D
Měsíčku na nebi hlubokéééém...ech, asi mi hrabe, ale když on je tak hezky vidět!:D Zase se blíží k úplňku, potvora... Zvažuji, že začnu opět číst Stmívání(1.-4.díl) páč jinak nemám co dělat a popravdě mi ten příběh už chybí:D Nebo se juknu na film...áááá, tak nejuknu, páč svých 72 minut jsem si na megavideu vybrala dnes dopoledne na Harrym Potterovi:( No neva, stejnak budu jak pitomec čekat(nejdřív do jedenácti, poté na zavolání...snad) Nicméně doufám(a ještě stále tomu trochu věřím) , že dnes rumíček nebude.Teda klidně, hlavně aby potom vlkodlak nebyl moc unavenej...Byla by to bomba, kdyby tenhle fesťák konečně vyšel, ovšem naději nechám lehce v koutku, těšení nechám na zítra či pozítří podle toho, jak se to celý vyvrbí, že...Zatím ať radši zapracuje troška pesimismu(prevence, fakt, lepší tomu nevěřit, než se šíííleně těšit a pak nic)
Jo a pak je tu ještě nadějná neděle, páč na Český Hrady chci v každým případě, akorát že zatím se ještě neví s těma vstupenkama...zítra už se SNAD vědět bude...teda zítra nejpozději se vědět musí:D
Dneska jsem podnikla menší hudební návrat a poslouchám Lunetic.A pamatuju si ještě většinu textů! "Mámu" umím najisto, potom další z těch známějších(Dotyky, Ať je hudba tvůj lék atd.) Divím se tomu i já, ale na texty mám vcelku paměť.No i když ten Sleeping sun se nedal nenaučit, přitom jak často jsem ho poslouchala:D A ještě Amaranth, toho snad taky umím, ale nejem si tak jistá(musí o textu přemýšlet, Sleeping sun si zpívám při jakékoli denní činnosti automaticky:D)
A vůbec největší sranda je, když vytáhnu cédéčko, který jsem poslouchla před pár lety a ejhle, text mi sám "naskáče"...
No to zas melu hovadiny že jo? Já za to nemůžu, já prostě píšu a píšu a píšu.Od čeho mám potom normoš deník...na ten v poslední době kálím a to tak, že totálně.A tady mě zas štve, že některý věci nemůžu napsat "na plnou hubu", ale jen v pošahaných náznacích.No co, psát to normálně, asi bych se dooost brzy prozradila, se znám.A přeci jen, chci aspoň trošičku zůstat v anonymitě.
Uáááá, dost, stejně to nikoho nebaví číst.Šmitec, jdu blbnout tadyhle www.buttonbeats.com , zkuste to, je to pecka;-)

Úplně mrtvej Brumbál...

30. července 2009 v 12:55 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
No jo, největší kouzelník všech dob natáhnul bačkory.Teda ne že by mě to zas tak moc překvapilo, vždyť jsem četla knížku néé:D Jo, konečně jsem viděla Harryho Pottera šestej díl.Sice s titulkama, ale to mi neva.Hh, taky jste se lekli, když ta potvora z tý jesky ně čapla Harryho za ruku? Teda to bylo jednou za celej film, co jsem se doopravdy lekla.Pak už jsem jen v němým úžasu sledovala, jak je Draco neschopnej zabít Brumbála a jak na něj nakonec Avada Kedavra pošle Snape...Jo a asi vím, kdo je R.A.B Teda vím první a poslední iniciálu...tvl, teď mi to došlo!Chvilinku, musím se jít zeptat googlu...
Tak nic, nic mi nedošlo, tohle nepůjde.
Mááám tooooo! Sice nechápu, ale iniciálově to souhlasí.Připadám si jak šerlok:D

Regulus Arcturus Black (1961-1979) je mladším synem Oriona aWaburgy Blackových, tzn. také mladším bratrem Siriuse Blacka a zároveň bratrancem Belatrix Lestrangeové, Andromedy Tonksové aNarcisy Malfoyové. Studoval v bradavické
zmijozelské koleji, jejímž ředitelem byl v té době Horácio Křiklan.
Regulus se držel rodinného hesla rodu Blacků Toujours pur (navždy čistý). Byl pyšný na to, že pochází z čistokrevného kouzelnického rodu. Začal proto sympatizovat s myšlenkami na záchranu čistokrevných rodin a učením lorda Voldemorta. V šestnácti letech se proto stal jeho stoupencem, smrtijedem . Když ale zjistil, o co Voldemortovi skutečně jde, chtěl je opustit. To ale nebylo možné, a tak se snažil alespoň najít ukryté viteály, o jejichž existenci se dozvěděl, protože když Voldemort jeden tvořil a ukrýval, potřeboval k tomu domácího skřítka a Regulus mu nabídl Kráturu. Krátura pak všechno pověděl svému pánovi a spolu s Regulusem se vydali do jeskyně viteál zničit. Zatímco s Voldemortem musel vypít Krátura lektvar, po kterém dostal obrovskou žízeň a prožíval muka, protože se mu vybavovaly ty nejhorší vzpomínky, Regulus vypil lektvar sám a po Kráturovi chtěl, aby zničil medailon. Po jeho vypití dostal Regulus také obrovskou žízeň a chtěl se napít z jezera, ale neživí, očarovaní Voldemortem, jej stáhli pod vodu a Regulus zahynul

Chápete?!Siriusovo brácha!Ha!

Další úžasnej den za mnou...

29. července 2009 v 22:49 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Akorát jsem se trochu neshodla s našima.Můžu jim stokrát vysvětlovat, že už vážně nejsem mimino.Ale tím, že mámě při příchodu domů řeknu, že se z tý její věčný starostlivosti dostanu do cvokhausu, tomu asi moc nepomůžu, co?:D A tak hledám někoho, kdo za to může...Samozřejmě, KDYBYCH mohla domů jet až tím busem ve 22:38, byla bych naprosto spokojená.Naproti tomu KDYBY jelo něco mezi půl sedmou a jedenáctou, mohla bych přijet třeba v půl desátý.Proč mě nemůže vychovávat stylem terminátor?! Aspoň na týden bych chtěla rodiče, který ignorujou, co a kde dělá jejich dítko po nocích a kdy se vrací domů.A vemte jed na to, že bych se v takovým případě doma vyskytovala opravdu minimálně.No můžu si za to sama, z tohohle pokoje v noci roha nevezmu.Běžnou cestou bych vzbudila tátu.Ale že je to krásná představa, někdy kolem půlnoci se trhnout z domova, vrátit se nepozorovaně kolem šestý ráno...
Dobře, při nejbližší vhodný příležitosti hodím řeč a pokusím se posunout si dobu večerního návratu(je vážně tak nepochopitelný, že osm je BRZO?!) Aspoň tak na devátou kdyby to šlo,nejlíp deset...ale to už je v říši mých snů.Vážně, až to bude možný, nebudu se doma zdržovat dýl jak půl hodiny...
Tak zatím

Zrovna dnes...

29. července 2009 v 0:54 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
To si ani neuvědomuju, jak ten čas letí.Ano, už je to sedm měsíců, co jsem ten nejšťastnější člověk na planetě...A zároveň měsíc od nádherný oslavy půl roku(přirozeně, že:D), ale ten bazén byl opravdu úžasnej(Srovnávat ho s bouřkou si netroufám, i když mokrý jsme byli v obou případech:D akorát že v bazénu dobrovolně:D) Já...nedovedu to všechno vyjádřit vhodnejma slovama, který bych zároveň mohla zveřejnit.Změnil se mi život a já jsem za to hrozně vděčná.Osudu?Náhodě?To nevím, ale pokud za to může náhoda, tak to byla ta nejšťastnější náhoda, kterou mi můj relativně smolný život přihrál.Něco, po čem jsem toužila.Něco, co je ve své podstatě mnohem složitější, než to, co jsem zažívala dřív, ale taky tisickrát krásnější.Někdo, kvůli komu stojí za to žít...A někdo, koho stojí za to milovat♥
Cílem tohohle článku bylo napsat to, co cítím, ale na to prostě nejsou slova.Protože emoce nelze napsat, jen tak hodit na papír(tedy na virtuální papír), ne, to nelze.Snad to pochopíte.
Na závěr bych dala citátek.Není můj a neřekl ho ani žádnej filozof a nepamatuju si ho úplně přesně, ale podstata zůstává.
"Po tmě vždy přijde světlo"
Smysl tohoto citátu zůstává, přesné znění si nevzpomenu.Ale jedno vím jistě, tenhle citát v sobě ukrývá věc, bez který já bych nemohla existovat-naději.

Jo, Sparta vyhrála 3:0

28. července 2009 v 22:36 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Ale mě to může být jedno(pokud nás teda táta nebude radostnými výkřiky budit ještě dlouho) Jen ať si to užije:D Díky jeho hřmotnému hlasu museli výsledek zápasu slyšet na míle daleko...
Nyní se zase chystám koukat na Dr. House.Už pár dnů přemýšlím, jak je možný, že cynickej, nesnesitelnej a zapšklej člověk-doktor mohl okouzlit celej svět.A musím říct, že Hugh Larrie si jeho roli střihnul dokonale.Asi má i přes svou nesnesitelnou povahu jakési charisma(House, ne Hugh, toho neznám:D) Jak jinak vysvětlíte, že pesimistickej ignorant, kterej se k pacientům rozhodně nechová normálně, kterej proslul citátem, že všichni lžou, a kterej se dopuje Vicodinem, je tak oblíbenej? Jasně, je geniální.A géniové to přece nikdy neměli lehký...Což mi připomíná, že třeba Mikoláš Aleš prý měl čtyřku z kreslení...No a kam to dotáhl...Málem na oponu Národního Divadla!
Zase se mi kousek nahrálo, nevím, jak dlouho to půjde plynule, ale jdu koukat...zatím...

Ať žije fotbal a lidová výřečnost!

28. července 2009 v 21:18 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Odvěký spor Sparta-Slavia...Sparta hraje s Panathinaikosem...A vede 2:0 tudíž táta samou radostí volá sousedovi(slávista) a říká: "Tak co ty ho*no slávistický? Vidíš ten koncert?" Ukončuje hovor:" Já ti dam ty zmetku jeden...." Ale to už když to soused položí:D Lidi to je šaráda nadávek, že by se dlaždič mohl učit, protože ty zm*di za*raný zku*vený přece Spartu napopátý nemůžou vyřachnout:D Tak já se jdu přiučit nějakým hezkým českým slovům:D

Byl pozdní večer...

28. července 2009 v 20:16 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Dobře, tahat sem Máchu, když je konec července je asi trochu mimo no...Ale stejně, venku je nádherně, ani moc zima, ani moc teplo, sluníčko zapadá a jsou vidět první červánky.A já mám padesát jiných nápadů, co by se dalo dělat a kde být.Ale rozhodně to není být doma a čekat na rodiče.A na balkon se bojím, páč když mě soused viděl už jednou a zatím se nic neděje, nehodlám provokovat znovu.Achjo, no aspoň mi vydrží dýl zásoby.Možná se mi odvaha čoudit na balkoně jednou vrátí...Prozatím zanechám provokací(a zřejmě to omezím, páč 80% svýho volnýho času jsem doma!) Takovej hezkej večer...mám zcela jasnou představu kde bych byla stokrát radši, než doma(a s kým), ale mou smůlou je rodičovská starostlivost.Nebo spíš mámina starostlivost, tátovi je to totiž většinou jedno, ale ne že by občas neměl řeči.Když o tom tak přemýšlím, dřív jsem trávila celý dny(o prázdninách zvlášť) venku, vracela jsem se za tmy a bylo to v pohodě.No jo, jenže to jsem se zdržovala tak dlouho venku s nejlepším kamarádem, nyní je situace(naštěstí!!!) úplně jiná a máma má bůhví proč pocit, že potřebuju rodičovský přednášky a že jsem úplně pitomá a nezodpovědná.Když jí to vymlouvám, tak ať prej se zapojím do domácích prací a dokážu jí to.A co když jsem zodpovědná, ale nebaví mě domácí práce?:DxD Je to k nevíře, pro většinu lidí z mýho okolí vypadám a chovám se starší, než jsem.Dokonce se tak cítím.Dokonce jsem donedávna neměla problém koupit cigarety(teď začaly zátahy!Grrr!), ale pro mámu budu asi navěky mimino nebo co....Toť úděl jedináčků...Vy, co máte sourozence a není na vás kladena veškerá pozornost, buďte rádi!
No tak já zas jdu.Postěžovala jsem si na svět, nyní se vrátím ze snů(FAKT bych byla radši jinde a s někým jiným) a odeberu se hledat něco k večeři.Pááá

Drobné úpravy, nelekejte se

28. července 2009 v 2:57 | Klér |  Já a věci kolem mě
Zase jsem si pohrála.Prostě se vyžívám v temných věcech a tmavých barvách.Navíc tamto bylo už značně okoukaný(ta kytara mě začala štvát:D) Takže zde je novej dess.Líbí???

"Pořád je trestné pitvat živé?"

28. července 2009 v 1:56 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
"Vy jste něco pil?"
"A je dneska úterý?"
"Ne, středa"
"Tak ne"

Hej, tahle hláška je fakt moc:D Shodou náhod JE úterý... Člověk by si myslel, že když vás obejme devítiletá holčička s rakovinou, který zbejvá rok života, tak roztaje každej...Nikoli Gregory House...Ale ta scéna byla hezky dojemná, fakt.Téměř happyend že...
Když se mi v nejnapínavějším momentě video seklo a vyžádalo si pár minut na nahrání, pustila jsem si na Óčku ještě kousek Madhousu(ou,samej house:D) a jak je tam ta sms seznamka, jak to tam běží v liště, byl tam inzerát tohoto znění: "Najde se nevěrná holka co by mi často zahýbala?Líbí se mi to!" Ech, je ten člověk normální? Buď si za a)dělá prdel nebo za b)myslí to úchylně zcela vážně.Já se přikláním k první možnosti, neb pochybuju, že tohohle by byl nějakej chlap schopnej.Zvlášť když se o nich všude dočtete jako o žárlivcích.Teda už jenom z principu, předpokládejme, že to autor inzerátu myslí vážně.Nikomu(bez rozdílu pohlaví) není jedno, natož aby se mu to ještě líbilo, když ho druhej podvádí.Pokud ho miluje.Tudíž tento týpek hledá povyražení na jednu noc, nikoli holku, co by mu nasazovala parohy.Ale to je jen moje domněnka.Jen mě to zaujalo, protože si nedovedu představit cokoli mužskýho pohlaví, čemu by bylo fuk, že se stal paroháčem(s vyjímkou jelenů:D:D ale toto je myšleno na celou živočišnou říši)
A teď z deníku mého stereotypního života.Můj vlastní otec se dnes(včera) ráno vydal na služebku na Slovensko.My s mámou doufaly, že se nerozhodne sbírat tam houby, neb lépe se hledá auto v Kladně, nežli v lesích SR:D A ještě hůře se tam hledá jeden paličatej člověk, zcela přesvědčenej o svým orientačním smyslu(ale vím svý) Já mám spíš teorii, že existuje i tvz. orientační nesmysl, mám ho já, vlkodlak za střízliva a před soumrakem, a můj otec:DxD No vážně, ztratí se i na Kocandě(nevíte, kde to je, že?) Ale co je důležitý, vrátil se(a poměrně brzo), takže od nápadů upustil.Máma je stále lehce zdecimována stěhováním kanclu, přeci jen, druhý patro je druhý patro...Jo, to mi připomíná, že jí mám najít, kolik schodů má Petřínská rozhledna, pro srovnání:D
Právě mi došly aktuality.Tak zatím.Pá pá.

Je to dobrý, štěstí se mi vrátilo

28. července 2009 v 0:45 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Naštěstí.Jinak by se ze mě nejspíš stal psychouš, dostala bych pěkně bílou košilku a klecový lůžko(nebo to už zakázali?) Každopádně se mi zlepšila nálada, za to jsem fakt ráda.Tudíž ten včerejší výlev berte s rezervou.Jasně, týká se to furt jedný věci, respektive jednoho člověka.
Nyní jdu koukat na House.Ale ještě se stavím.