Proběhla změna vzhledu :-) Zaprvé se mi ten starý zdál již okoukaný a zadruhé bylo mým hlavním záměrem, aby blog vypadal trochu více sofistikovaně a ne tak pubertálně, tak doufám, že se mi to povedlo :-)

Září 2009

Po dlouhé době...

27. září 2009 v 23:12 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
jsem strávila nudný a bezvýznamný den doma.Nebaví mě to.Můj ideální den sestává z toho, že jsem s vlkodlakem...kdekoli... Dnes jsem se probudila asi v poledne, přičemž jsem velmi rychle zas usnula a probrala se před druhou hodinou, když mi máma oznámila, že jedou na nákup, což jsem vzala na vědomí.Chtělo se mi ještě lehce spát, nicméně jsem se donutila vstát.Myšlenky, jenž probuzení a následnému normálnímu fungování předcházely a jehož jsou důvodem, raději nechtějte znát...
Našla jsem černej lak na nehty, kterej jsem hned zužitkovala.Ovšem už si budu muset pořídit jinej.A taky si v nejbližší době koupím cigára, prachy momentálně mám.Krabička totiž jaksi nepřežila páteční/sobotní noc a ráno už jsme mazali pro (hnusný) kusovky za bůra. A teď už nemám doma ani kousíček tabáku a reálně uvažuji, že zakoupím papírky, filtry a tabák a budu se tímto způsobem obsluhovat sama.Reálně také uvažuji, že si nechám udělat dred.Jeden.Slabej. A i s tím má máma problém...její problém...Můj nikoli:D
Vlkodlak se včera ještě na icku objevil, ačkoli už jsem s tím moc nepočítala.Dnes s tím taktéž nepočítám, neboť bude prý muset pít, což už nedělal dlouho a tak možná odpadne ještě dřív, než si vzpomene, že na něj jedna šílená duše čeká na icq:D:D Zítra je totiž státní svátek.Tudíž se nemusí vstávat, tudíž mrtě lidí kdesi chlastaj, jen já se vracím do starých (nudných, otravných a střízlivých) kolejí a sedím doma.Moji rodičové proti mé účasti na takovýchto alkoholových seancích totiž bohužel účinně protestují:D Na svoji obranu však musím říci, že pokud jsem v pátek slíbila, že se neopiju, ušlechtila jsem to dodržela a nedala jsem si ani kapku alkoholu! Zřejmě mi stačila příjemná vlkodlakova přítomnost.Hřejivá, a to opravdu doslova;-)
Jednou mi jedna moudrá(!) učitelka řekla, že moc pospíchám.Já jí odpověděla, že si prostě užívám života.A za tím si stojím.Nikdo z vás jak to čtete mi nemáte právo kecat do toho kam chodím, s kým , co tam piju a jak se vrátím.Rodiče mají bohužel povinnost mi do toho kecat:( Ale já si myslím, že zákony by se neměly dělat plošně a pro všechny, pouze by byly povinné řekněme prohlídky či vyšetření u psychologa, který sám nejlíp posoudí, jak je daný jedinec vyspělý.Napíše lejstro, člověk dostane občanku a hotovo.A tím se vyhneme jak extrémním případům, kdy ani ve vyšším věku nemají lidi rozum, tak diskriminaci předčasně vyspělých.Ti ovšem jakožto inteligentní lidé pochopí, že nemá smysl protestovat, prostě si počkají a pak to všem ukážou!
Ani nevím téma tohoto článku.Prostě prázdno.Můžu zde bědovat nad krutým osudem, díky kterému nemám o tři nebo čtyři roky navíc, tím pádem o 90% více svobody, můžu si stěžovat na cokoli.Ale já si stěžovat nechci.Protože svět je krásnej, jen to musíte umět vidět.Já to většinou vidím.Když už jsem teda chtěla o něčem začít, blíží se 29.září.Pokud sem zavítáte častěji, asi víte.Opět mnou silně prožívané výročí.Tři čtvrtě roku(s termínem 9 měsíců se nemám příliš v lásce, neboť toto slovní spojení v lidech obvykle evokuje jiné věci...což mě nesmírně sere) Znám lidi, kteří tvrdí, že by tak dlouho s jedním člověkem nevydrželi, znám takové, kteří by i vydrželi, mít ovšem s kým a znám i takové, kteří vydrželi mnohem mnohem déle.Jenže když někoho milujete, nemáte potřebu pomýšlet na jiné potencionální protějšky.Aspoň já ne.
Málem bych zapomněla, našla jsem konečně jednu epic verzi jedný moc krásný písničky.Předtím jsem ji slyšela akorát od vlkodlaka.

Poslední článek...v úterý...dnes je...čtvrtek?!!!

24. září 2009 v 21:23 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Ano, je to tak, téměř dva dny jsem skoro nebyla na netu, neb mám teď opravdu velmi zajímavé rozdělení dne.Škola, zkušebna, domov, komp, spánek, atd atd...:D A naprosto mi to vyhovuje, neboť doma je nuda.I když mojí matce se moc nelíbí, že jezdím domů až v půl sedmý:D Taky jsem jí byla nucena oznámit výši účtu, z čehož přirozeně nadšena nebyla.Načež jsem jí řekla, že když pro mě strejda má ty dva litry, že jí litr dám.Ona milosrdně bude požadovat pouze pětikilo.A mě zbyde dost peněz...A zas jednou budu mít bez problémů na cigára...:D Vzhledem k tomu, že už zas můžu kouřit, jsem totiž nadšením vybírala krabku vlkodlakovi, tak koupím zas já...
Ale hlavně-zítra!!! Supermegahustánádherná akce:D Jistě, jako vždy komplikace.Tedy, ve čtvrt na dvě končí škola.Ve půl třetí přijede vlkodlak.Ve čtvrt na tři mám klávesy...Tudíž musím se musím nějak dopravit domů, nechat tam bágl, dohodnout se s vlkodlakem ať počká než mi skončí hodina a teprve potom bude klídek.No, naštěstí jsem s mámou dohodnutá tak, že nechám bágl u ní v práci, dohodnu se s vlkodlakem a půjdu na hudebku...Ano, je to složité:D
Dnes jsem obdržela první pětku tohoto školního roku.V úterý píšeme písemku z matiky.Doufám, že nedostanu druhou...Doufám, že budu schopná napsat to aspoň za tři. Jinak ve škole se dozvídáme samé užitečné věci, třeba že svatý Václav má bílého koně, na Pražském Hradě sídlí papež, místo průměr se ode dneška bude říkat průjem, každá obec má vlastní ústavu a prezidenta a podobné věci:D:D:D Jen se divím, že tu učitelku z toho ještě nejeblo:D Mě by z tak hanebného kurvení českých dějin asi hráblo:D
Jak už jsem se asi zmínila, můj zdravotní stav se tváří lépe.Jo a ještě jedna věc, kterou si doufám budu pamatovat a to že zítra se ne ne a neopiju!!!! Fakt že ne.Minulej pátek...No dobře no, míchat kofolu s rumem a vodku přímo směřovalo k řádnému zeblití:D Ale oslava stála fakt za to.URNA se ožral a mě se tedy splnil sen vidět ho v nestřízlivém stavu. "Jó, takhle to dopadá vždycky, když se ožere abstinent":D Zbytek oslavy jsem viděla pouze z fotek i když i to mi dalo zcela jasnou představu jak to tam vypadalo po mém odchodu:D Vlkodlak nebyl ožralej vůbec, tudíž jsem měla dobrou oporu, za což jsem mu teda moc vděčná.Ale na to, jak jsem se rozsekala na lavičce na námku, na to si faaakt nevzpomínám:D
Dneska na zkušebně to bylo na pohodu.Sice jsem se domnívala, že tam nikdo jiný nebude, ale to se ukázalo býti mylné, neboť už tam někdo byl.A potom lidi ještě přibyli.Já však byla rozradostněna, že už mi ani "lakýny" nedělají žádný problém.Byl tam jeden moc milej člověk, kterej po mě požadoval, abych mu našroubovala náušnici.Já bych i vyhověla, ale jednak šikovnost není mé druhé já a jednak jsem ho nechtěla nějak zranit:D Bratrsky se se mnou rozdělil o cigáro. Potom koukali na Hvězdný války, nebo co to bylo, a já si v klidu hrála hada.Ha! Už vím, jak se to dá ovládat:D Na novějších Nokiích už je totiž The Snake jako třidéčko a to ovládání je nějaký blbý.Ale já to vykoumala!:D Potom mě vlkodlak lehounce naštval, páč se mnou nešel až na busák.Ale on ví, proč nešel a já to tu nechci rozmazávat.Akorát mám trochu pocit, že přísloví "Všeho s mírou" už jde trochu mimo něj.Vlastně se o něj trochu bojím, měl by se už krotit.Aby to nepřepískl...A je mi jasný, že přemýšlet nad tím tady a teď asi nemá moc smysl, to si vysvětlíme zítra.Cestou na ten busák mě přepadaly takový melancholický myšlenky.Fakt se bojím.
No nic, ono je půl desátý, ještě musím udělat něco do školy a potom budu tak do půlnoci čekat na vlkodlaka na icq.

Hééééé...pčík! Aneb něco na mě asi leze

22. září 2009 v 22:56 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Katastrofa lidičky, já nemůžu zpívat!Nemůžu kouřit!Nemůžu pořádně dýchat! Teda resp. zpívat můžu, ale zní to velice velice příšerně, viz. pár marných pokusů o Sleeping sun.S cigárama mám utrum do doby, než mě při každým šluku přestane protestovat kašel.Nyní mě docela sebejistě odrovnává od mého oblíbeného zlozvyku.A dýchat nelze kvůli zacpanýmu nosu, s čímž si nevím rady a tím mě to víc štve, neb mluvím jako mutant.Tyhle podzimní nemoci nesnáším.Ale pátek mi to rozhodně nezkazí! To tedy ne!A to mám zítra cvičit, no těpic...Já to říkám furt, že tělák je učiněný zlo.Ale tentokrát musím cvičit, když jsem minule byla v luftě.Nechci učitelku moc nasrat.
Dneska jsem byla zas na zkušebně s vlkodlakem, musím říct, že to byla nádherná idylka.Prostě krása...Celý odpoledne s ním, to bych tedy brala každej den.

Teď jsem měla psát referát o 17.listopadu...

21. září 2009 v 23:41 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Nicméně pokládám za důležité sdělit pár nutných informací.Tedy, kalba byla a opravdu se vydařila.Detaily si s dovolením nechám pro sebe:D Ale bylo to hustý:D Příští pátek snad vyjde to, po čem toužím už jak dlouho a můj ctěný otec stále vůbec nic nechápe.Ale tentokrát bude pryč.
Jak zase začalo to školní šílenství, připadají mi ty běžné starosti typy héj, máš úkol z matiky? nebo tak co učil ses na tu písemku? ale vždyť my nebudeme psát... aha... No zkrátka, přijde mi to už otravné.A nadmíru obtěžující, zvlášť když mi škola brání být s vlkodlakem.Opět(již jako tradičně) čekám a čekám a čekám.A on s největší pravděpodobností spí a já ho akorát málem vzbudila telefonátem.Což bych nerada.Nevím proč, ale připadal mi i dnes trochu unavený.A ty jeho plíce...no abych pravdu řekla, trochu se bojím.Nyní víc než kdy jindy mám pocit, že je to on, s kým chci už navždy být.Pro mě je prostě ten nejlepší.A není to tvz. růžovými brýlemi, naopak, snažím se věci vidět tak realistické, jak skutečně jsou a myslím, že se mi to docela daří.
Těším se na zítra, snad to zas vyjde.Teď jdu opravdu tvořit onen referát, neboť ho musím poslat mámě na vytisknutí, páč v mojí tiskárně došly veškerý barvy.Ale nejdřív si zajdu pro nějaký pití.Mám žízeň.Tak zatím.

Ta kachna vypadá jako...

17. září 2009 v 21:07 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
:D:D Ano, výrazově to bylo stejné, jako URNA:D Jestli vlkodlak pošle fotky, možná bude i dokumentace:D Jinak, mám dvě úplně úžasný vlkodlakovy fotky.Vlastně se pořád divím, proč se tak nerad fotí...
Dneska škole ubíhala vražedně pomaloučku a já se taaak moc těšila na něj na odpoledne.Krom toho, že mě nechutně bolelo břicho, se dal ale dnešní školní den vydržet.Sice po odpolce to chvíli vypadalo, že se v tý pakárně zdržím, ovšem naštěstí se tak nestalo.Fakt smůla, že bya dbes ta odpolka, zrovna dneska by se bývalo šiklo mít do čtvrt na dvě...
Na zkušebně byl klid, naštěstí...Ačkoli mám malý problém, i tak to bylo krásný.Potom jsme se vydali k řece a tam jsme pak natrefili na tu zvláštní kachnu:D Kdoví, třeba na tý reikarnaci něco bude:D A URNA se narodí jako kachna:D A že se lze dostat za slabých 10 minut od řeky na busák, to jsem se též divila, nicméně jsme bus stihli úplně v pohodě.
Jo, to nejdůležitější bych zapomněla...Ptala jsem se mámy, zda můžu na URNOVU oslavu.Dohodli jsme se na následujícím, půjdu s vlkodlakem "do kina", což jsme plánovali v neděli(opravdu kino), ale když budu "v kině" zítra...No prostě, jestli tohle mi vyjde...Ale každopádně, film, na kterej jsme chtěli, dávaj i zítra.Takže z tohohle hlediska je to v suchu.A že budu muset jít pak na bus...N aspoň tam budu chvíli...URNA sice radostí skákat nebude, ale vlkodlak by rád, abych šla.
Jo a ještě něco, pozoruju velmi zajímavou věc, týkající se mého vztahu k alkoholu...Mám jistou "záklopku", která mi zabraňuje ožrat se jako prace, čili piju do nálady, potom už jen doplňuju:D No není to tak trochu výhoda?:D Co se týká dneška, bylo to jedním slovem nádherný odpoledne.Jen trochu lituju že mě nenadlo jít k tý řece trochu dřív...Jo a zase mi to nedalo a sedla jsem si za bicí:D No, antistresovej nástroj, fakt:D Do tohohle mlátit musí bejt ve vzteku dost užitečná věc.Je mi zima, jdu si zapnout přímotop.
To je jiný kafčo, uáá, to to hřeje:D Ne, nejsem nenormální:D
Takže, shrňme si to, zítra se jde "do kina"(tedy možná), za vlkodlakem pojedu sice až v pět, ale to mi opravdu nevadí, tedy v případě že by klapnul večer...
Následující program:Jít si znárodnit flašku pití, neb mám žízeň, zahrát si písničku na klávesy, neb se jí musím naučit a potom jít hezky snít o nadcházejícím dnu.

"Kdo byl prezidentem Německa před 1.světovou válkou?" "Lenin!"

16. září 2009 v 23:42 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Hlášky z nadpisu si laskavě nevšímejte, prostě mám prudce inteligentní spolužactvo:D
Takže, jelikož většinou píšu tak na přelomu půlnoci a půl jedné ráno, vymyslela jsem pro tuto dobu speciální výraz...Ne, jinak, píšu o tom, co bylo.Včera, dnes...no, motám se v tom.Tak tedy, ode dneška budu psát dnera a bude to:D
Tedy, dnera jsem byla opět ve svém ústavu.A řeknu vám, tam se omluvit z těláku je fakt kumšt.To by bylo snazší nejít tam vůbec, ale to bych se připravila o skvělé zážitky.Navíc jsem vlkodlaka neviděla celý(!) jeden den! Takže, po škole jsem tedy šla ještě k mámě, cestou jsem si zakoupila cigára, LMka mi o kačku zdražili...Následně jsem šla za vlkodlakem, tedy počkat na busák.Potom jsme ještě se Zeňkem a URNOU šli do města a URNA potom odešel na zkušebnu, zatímco my(oni) mu šli vybrat dárek k narozkám.Radši se nezmíním vo co go, páč kdyby náhodou...Ne-e, překvápko mu kazit nebudu...Tak, potom jsme teda došli za ním na zkušebnu, dali pár cigár, oni pak začali zkoušet a Zdeněk šel pryč.Tedy ne kvůli nim, musel domů.Ač vlkodlak tvrdí, že mu to nezpívalo, já si to nemyslím...Zabrala jsem si to úžasně pohodlný červený křeslo a jenom jsem je poslouchala...Mě se prostě jeho zpěv moc líbí.Tak jsem tam seděla a poslouchaůa je...Jo, to jsem nedopověděla, když Zdeněk odcházel, zůstali jsme s vlkodlakem naštěstí i chvilku sami, potom ho napadlo se před URNOU zamknout, což také udělal.Když URNA zmizel ode dveří, vlkodlak odemkl, načež URNA se do dvaceti sekund vrátil.Ale stejně mě obtěžuje malý problém....No, to je teď jedno, prostě, uteklo to šíleně moc rychle a já zas musela domů.Víte, co nesnáším? Muset nasednout do busu a sledovat vlkodlakova vzdalující se záda.A mám sto chutí vyběhnout ven zpátky za ním.Ale ono to nejde.Už se opravdu těším, až tohle bude minulostí, až nebudu ovládána svými rodiči, kdy mám přijít domů...Vlkodlak taky jezdí ráno do školy a přitom domů večer může jet i později.To se bohužel nedá vůbec srovnávat no...
A stalo se to, co jsem tedy opravdu nečekala, přišel na icq.Čili zítra se dostavím domů asi opět v šest dvacet.Jo a už má zase v provozu mobil s fungujícím displejem, zase může psát smsky:D
Nyní mě omluvte, jdu si lehnout...a přehrávat si v hlavě vlkodlakův dnerní(to není překlep!!) zpěv.
Tedy dobrou noc.

We never cry for love, we superheroes...

15. září 2009 v 23:30 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život


Tuhle písničku si jednou pořád zpíval vlkodlak...A tak mi nějak přešla do ucha a vzpomněla jsem si na ni...Je vlastně geniální, we never cry for love, we superheroes, we never cry for pain, we superheroes... Ha, angličtinářská převaha:D
Tedy, dnešek se musel nějak přežít, to je šílený, i pouhých 24 hodin bez něj a začínám být pro své okolí nesnesitelná... No, ve škole vcelku nic zajímavýho, stejnak se tam teď chodím převážně nudit.Po škole jsem šla s Julií a ostatníma, a že koupíme kusovky.Jenže ouham vientamci buď fakt nemaj, nebo nechtěj dát.Já doufám v to první...A jak jsem je nazvala...no, radši nebudu uvádět.Každopádně mám žalostně málo cigaret a bohužel ještě míň peněz, tak akorát na busy.Možná budu v pátek mít na ty jediný kouřitelný, pod hranicí 60 kč, modrý viceroy.Jenže to bych občas musela aspoň zbyteček dovézt někdy domů.Vlkodlakovi fakt nevyčítám nic, s ním si vybíráme krabky navzájem a má to tu výhodu, že to cígo máme vždycky.Ovšem s mými spolužáky je to o poznání horší.
Jo, zpět k tématu.Kde jsem skončila? Jo, už vím.Takže, Julie měla odpolku, tudíž jsem jí šla doprovodit ke škole a vrátila jsem se kezbytku, oni na mě dokonce počkali:D Potom se jelo busem domů a já pak za deset tři zpátky za Julií, abysme mohli jít zase pěšky domů.A chemikářka mě málem zahlídla s cígem a mě toho stejně čtvrtina vyhořela, než prošla dost daleko ode mě.
No teď bude půl dvanáctý v noci, ke své převeliké radosti jsem už mluvila s vlkodlakem a zítřek by měl vyjít, ovšem vzhledem k tomu, že mám malý problém, nemá smysl asi chodit na zkušebnu.A já bych opravdu uvítala, kdyby tentokrát malý problém byl úplně normální a běžný.Hlavně ať mám zas brzo klid.Já teď netoužím po ničem jiném, než se hezky schoulet vlkodlakovi do náruče a spát.Spát jít můžu, to jo, ale sama... A on ani není doma.Kdyby byl, tak jsem samozřejmě na icq. Jo a stáhla jsem si do founu celou End of Era, tudíž budu ještě poslouchat...Prolejzala jsem youtube a narazila taky na tuhle písničku:


Ona je teda hrozně moc smutná...stačí si vygooglit překlad.
Nyní jdu do postýlky(sama bohužel, usnout vlkodlakovi v objetí je můj prozatím nesplněný sen) a poslechnu si, čím jsem obohatila svůj mobílek.Tak brou.

Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř

14. září 2009 v 23:36 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Ano, je to tak.Tedy, dneešek přinesl mnohá překvapení.
1.Psali jsme z chemie...mám téměř za jedna...
2.Na můj průser se ve škole pomalu zapomíná
3.Teď se víc než kdy jindy pohybuju v okruhu lidí, kterým se říká přátelé a samozřejmě, radši jsem s vlkodlakem;-)
4.Moje maminka mě obdarovala penězi, nepodezřívajíc mě, že si za to hned poletím koupit cigára.To udělám až v pátek ze zbytku výše zmíněných peněz:D
5.Nauka je stále tak super jako před prázdninama, ale "něco" tomu chybí...nebo spíš...někdo
6.Problém s časem a dnem hodiny kláves se snad vyřeší, já na nauku chodit prostě musím, jinak jsem totálně v hajzlu
7.Co je lepší, než že zítřek budu bez vlkodlaka?To, že mobil mu prozatím zůstane.Jinak bych byla opět totálně v hajzlu.
8.Co je horší než to, že ve středu je tělocvik? Že se logicky těším na středu, páč možná budu odpo s vlkodlakem.Ale nešlo by to bez toho těláku?
Sakra, citová závislost umí být svině, nedostane-li svou pravidelnou dávku.A dnešek byl asi málo.I když taky moc fajn, akorát bych zase jednou moc ráda s vlkodlakem strávila pár hodin sama, bez URNY a jemu podobných vyrušovatelů.Že mě pitomce nenapadlo zkusit jestli v tý zkušebně někdo je....Když jsem se zrovna v odhadu strefila...No, zítra bych ráda vyrazila do města s Julií, ale jednak nevím, jak má vyučování...A kua, vím, má do tří...A já do půl jedný...Ale třeba má volnou hodinu.Hm, dobře, ono bude jednodušší najít si rozvrh, že:D
Jakto...co to...No, je v tom zmatek, rozvrh mi říká úplný opak toho, co dneska říkala Julie:D Aůe to se dořeší...Každopádně se na bus hnát nehodlám, jde se do města.Věřím, že parťáka k tomuto účelu naleznu.Stejně je to pecka, zítra tak krátký...To získám rychle pocit, že je pátek, ovšem nadcházející den mě to hodí zpátky do krutý reality...A znova opakuju: JÁ NECHCI NA TĚLÁÁÁÁK!!!! Tedy zkráceně: Atletika je fuj.Hodně hodně hodně moc fuj.
A ta naše učitelka musí tomuhle prokletýmu sportu tak fandit a požadovat ho po nás...Proč kua nejdem na inliny, jak nás lákala?! Nebo proč si nepočkáme až otevřou zimák? Už 20., a můžem chodit rovnou bruslit.Na co běhat....tfuj! Ze slušnosti si nechám pro sebe nadávky, které vyflusávám, když funím do cílový rovinky a chcípám únavou.Jak říkám, jednom slovem, TFUJ!

V Jemenu zemřela při porodu dvanáctiletá dívka

13. září 2009 v 19:04 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Já to říkám pořád, že Islám je zlo.Ve dvanácti vdaná a těhotná? Podivný...U nás, nikoli tam.Ono je to s nima těžký, chtěli by do Evropy, chtěli by se prezentovat jako dobrý náboženství, ale prosakuje od nich jen špína tohoto typu.Viz. žena, která si dala jedno pivo a rovnou je z toho aféra.Nebo žena zbičovaná za to, že na veřejnosti nosila kalhoty...Humus, když to tak musím říct...
Ale dost o Islámu.
Tedy, dnešek nevyšel tak jak jsem chtěla.Bohužel.Snad vyjde zítřek, i když jen na hodinku.No co, potom je zas úterý a to mám krátký vyučování, tudíž to vidím na příjemné odpoledne ve zkušebně.
Jak už jsem informovala včera, úkoly jsem psala v noci, tudíž se nyní nemusím stresovat.Akorát to hodit mámě na podpis.Víte co mě napadlo? Už abych byla na střední...Diktují tam takové pí*ovinky jako okraje a podložky?No, mám dojem, že ne.Zajímá se tam někdo o to jestli dáváte pozor?Jestli ne, váš problém.To je svoboda, ne že vám jako na základce furt stojej za zadkem a říkaj co máte dělat...To je to, co mi vadí.Ještě necelý rok...Už se celkem těším, sice teď jsou devítky vlastně nejstarší na škole, zatímco v prváku se de facto degradujeme do stejné pozice jako v šestce, ale tohle mi nevadí.Prostě chci bejt pryč odněkud, kde mě furt kontrolujou a komandujou, co mám a nemám.
Dobře, teď už zas nevím, co bych zde psala.Tudíž nashle.

P.S.:určitě jste si všimli odběru novinek v menu...bude mi opravdu potěšením, když se přihlásíte.

Cvok na třetí:D

13. září 2009 v 2:51 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Hah, zrada, nadpis cvok na druhou už tu byl:D
Nicméně, dnes(včera) jsem byla na tý zkoušce a pocit z toho mám skvělej.Vlkodlak se zúčastnit nemohl, páč byl na oslavě a do loun jel až večer(myslím...) Z čehož jsem tedy nejdřív byla lehce mimo, páč bez něj jsem na zkušebně nikdy předtím nebyla.Ale zvládla jsem to.Sice nemám zatím žádný texty ke zpívání, ale stejně to bylo fajn.Zvláštní je, že jsme byli v jediný zkušebně, kde se nekouří, nebo by se teda nemělo.Dneska prej vyjímečně...
Zítra(dnes) se možná uvidím s vlkodlakem, ale není mi jasné, že říkal, že přijede, když mi den předtím tvrdil, že bude spát na zkušebně.Kdoví jestli nakonec na to bahno jel, ale myslím že jo.Takhle, abych to vysvětlila, varianta "nevím, možná" mě vcelku vytáčí, tudíž to provedu takto:zítra tak v jednu mu zavolám, pro sichr, abych ho nevzbudila.Pokud se sám neozve dřív(v což doufám)
Pro případ že zítřek(dnešek, ach jak je to složitý když už je po půlnoci, že) vyjde, jsem si udělala veškerý úkoly, s vyjímkou zeměpisu, na který jaksi nemám sešit, kterýžto mám u učitelky.Jinak jsem zjistila, že si práci řadím podle tohoto pořadí: 1.snadné(ale otravné), 2. velice otravné a nudné(ale složitější) a za 3. nejsložitější. Přičemž mě napadá, že asi ještě zabrousím po netu a najdu si pomlky a jejich hodnoty, páč tohle neumím a v pondělí mě čeká písemný test.Ne v rámci nauky, ale kupodivu v rámci kláves.Ech, tak doufám, že moll stupnice nechá radši mimo, páč ty už jsem ale totálně pozapomínala:D Nauka bez vlkodlaka je jako..já nevím, mořská voda bez soli, lepší připodobnění mě nenapadá...Prostě je to taky sranda, ale s ním to bylo o moc lepší.Když si vzpomenu jak tam přišel poprvé a já si tenkrát myslela, že na nauku normálně nechodí a jenom si přišel napsat test...A to bych zase zabředla do vzpomínek, což by bylo sice hezký, ale na dlouho:D On sice tvrdí, že si v tý hudebce dá rok pauzu, ale už moc nevěřím, že příští rok tam půjde, když vlastně bude maturovat...MATUROVAT!!!Ježišikriste to to letí...A já budu sedět v prváku a jak doufám na střední pedagogické škole v Mostě...nebo tamtéž, ale na Gymplu.Ale to už zase moc předbíhám, že to jaksepatří uteče, o to se nebojím.
Ale když už jsem to nakousla, vlkodlak a začátky, náznaky mám už v těch článcích loni na podzim.Tak jemné náznaky, že už je blbě hledám i já sama:D Netuším, proč mi tenkrát dělalo problémy to napsat narovinu, když notabene vlkodlak tou dobou můj blog ani neznal.
Už zas nemám co psát, tudíž končím, jdu hledat pomlky a potom spát(a DOUFAT že zítřek vyjde...)
Tak nazdar bazar...

Joo, tohle jsem kdysi četla a až teď jsem to objevila...

12. září 2009 v 21:24 | Klér |  Já a věci kolem mě
Vlastně to přišlo kdysi mámě na mail...

Matka přijde do pokoje své dcery a najde jej prázdný, jen na posteli
leží dopis. Se špatnou předtuchou ho otevře a začne číst následující.
Milá maminko,
Je mi velmi líto, že jsem musela odejít z domova se svým novým přítelem. Našla jsem v něm pravou lásku. Měla bys ho vidět, jak je sladký se svým četným tetováním, piersingem a především jeho krásnou motorkou! Ale to ještě není všechno mami, jsem konečně těhotná, a Abdul říká, že budeme
mít krásný život v přívěsu uprostřed lesa. Chce mít se mnou hodně dětí a to je taky můj sen. Když jsem zjistila, jak mi Marihuana dělá dobře, rozhodli jsme se tuto trávu pěstovat i pro naše přátele, když jim dojde Heroin nebo Koks, aby tak moc netrpěli. Mezitím doufám, že věda najde lék na AIDS, aby se Abdulovi trochu ulevilo, on si to opravdu zaslouží. Nemusíš mít strach, je mi už 13 let a umím se o sebe dobře postarat i sama. Doufám, že Tě budu moci brzy navštívit, abys poznala svého vnuka.
Tvá milovaná dcera.
P.S. Všechno je hloupost, jsem u sousedů. Chtěla jsem Ti jen říct, že jsou horší věci na světě než vysvědčení, které je v nočním stolku.
Mám Tě ráda


Když to četla moje máma, prohlásila, že by asi neměla nervy to vůbec dočíst:D:D

Bromovodíková:D:D

11. září 2009 v 21:15 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Abych to tedy upřesnila, naše chemikářka je Bromová a chtěla znát vzorec "své" kyseliny, myslela bromovou.Potom se otázala, co má na dveřích kabinetu, ovšem spolužák, sedíc si na uších a přeslechnuvší druhou otázku, vykřikl " Bromovodíková":D:D A takovej celotřídní výtlem:D
To tedy k poslednímu školnímu dnu tohoto týdne.Jinak nuda.
Odpo jsem byla domluvená s vlkodlakem, že přijede v půl třetí, ale v ten čas vystoupil akorát URNA a o vlkodlakovi, že neví, prej nebyl ve škole.Čiliž mě na okamžik zachvátila panika, že onemocněl, ovšem naštěstí se tak nestalo, páč byl ve zkušebně.Já jako zázrakem jsem zvládla trasu za necelých 5 minut.Na zkušebně nikdo nebyl, tudíž má radost byla dokonalá, jenže...On to URNA otočil a vrátil se... Ale aspoň byla fakt ta zkouška.A zítra je zkouška taky, ale v tý kapele, kde budu možná zpívat.Já samozřejmě ihned přijala, ovšem až na tý zkoušce se uvidí...Ovšem ráda bych byla opravdu ujištěna, že budu vítána.Vlkodlak to má jistý, ten bude hrát na basu, nacož se URNA moc netváří...Sakra, a ten s kým bych zmíněnou problematiku chtěla probrat na icku není.Normálně tam visí často a zrovna teď...no, možná bude na fejsu..Tak ne no...Tam taky bývá obyčejně furt.No jo, zákony schválnosti.Mimochodem, friend facts na fejsu jsou sice dobrý, ale mě tam visí přes deset otázek a nemám dost stříbrňáků...Tudíž nevím kdo si myslí, že nejsem atraktivní, že mám hudební sluch a že mám postranní úmysly...:D:D
Mám pár otravných úkolů, které nechám na neurčito, dnes už nemám náladu dělat nic do školy...
Jo a zejtřek asi bude vlkodlak muset oslavit beze mě, tedy tu večerní část, páč táta je prostě zabejčenej...zato už ale vím, kdy bude mít to hlídání.Nebude to víkend, ale z pátku na sobotu, tedy z 25. na 26. , což jsou ještě dva týdny...Jen doufám, že se to nebude nějak křížit s historicky prvním koncertem Tyrantysu.Na ten už se taky těším...Má být prej koncem září.Věřím vlkodlakovi, že tu basu a zpěv současně zmákne, on je šikovnej.Slyšet ho zpívat...no krása, fakt.

Zítra zase pááááteeeek

10. září 2009 v 20:33 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Jak začala škola, připadá mi ten den velmi sympatický.Ptala jsem se mámy, jaké mám vyhlídky na sobotní oslavu, ovšem díky zabedněnému otci, blbé! Tudíž to vidím tak, že můj praštěný otec bude šílet stylem "ó bože, ta naše malá holčička chce jít večer do nějaký hospody!" A vlkodlak se zase solidně zleje sám, neb mám blbé rodiče...Tedy otce...Ech, jsou i lidi, co maj hrozně prachatý rodiče, který hákujou do večera a je jim fuk, kde se jejich ratolesti pohybujou...Těmhle teda závidím, tohle bych brala všema deseti.Tentokrát je v klidu máma, ta většinu věcí ví, ale hlavně věří vlkodlakovi, tudíž strach nemá.Táta zase nemá rád vlkodlaka.Chápete rozdíl?Otec bojkotuje...Je to k vzteku, ale teď někdy v září vyjede na celej víkend pryč a znáte to, když je kocour pryč...
Abych se tedy vrátila aspoň trochu k plánovanýmu tématu, dneska jsem šla zas rovnou ze školy na zkušebnu, jen mě dost štve, že ten bus v šest dvacet jede tak brzo...Zítra je na programu totéž, i když ze školy povalím do města a potom počkám na vlkodlaka, neb on přijede později.A bude zkouška...Tedy URNA bude určitě velice rád, že mě vidí:D Ale aspoň si poslechnu zas nějaký songy, neb vlkodlakův zpěv poslouchám ráda.Btw,URNA už ví, k čemu byl použit jeho stan...no a od tý doby se zmíněný stan válí ve zkušebně, připraven k dalšímu vhodnému využití v přírodě:D Snad to ještě někdy vyjde i tento podzim, páč zas až taková kosa zatím není. Heh, si stejně myslím, že se nám jinam chtít nebude:D Hh, URNA, tohle označení používám už od Vábka a jako přezdívka je to dokonalý:D Vlastně ne, ještě jiná přezdívka je trefnější, ovšem tu si nechám pro sebe:D Vlkodlak asi ví...:D
Jinak taky dnes byl rodičák, naštěstí se tam máma nedověděla nic novýho.O tom průseru už věděla dávno.No co no, asi jsem teda trochu ranila třídní tím, že kouřím, ale snad to bude dobrý.Prej jí to silně překvapilo, no, upřímně, nedivím se, když vás tři roky mají za svatouška a slušňáka, a na začátku devítky uděláte průser, musela být překvapená.
Říká se, že člověk by měl mít nějaký cíl , nějaký záměr, a já takový cíl mám.Projít úspěšně devítku, dostat se na střední a hlavně-oprostit od rodičů a rozhodovat sama za sebe KAM půjdu, KDY se vrátím, a JAK se vrátím.Ano, je to i o zodpovědnosti, ale když mi nedají prostor tu zodpovědnost projevit a chovají se ke mně(tedy to se týká táty) jako k malýmu harantovi, co mám sakra dělat...Jo, počkat až budu trestně odpovědná, potom budu ovšem poslouchat "dokud ti není 18, budeš se řídit tím co ti řeknem" Já chci bejt dospělá...všechno co řeším teď bych řešit nemusela, nějaký večerky doma?Tátovo kecy o tom s kým jsem? No ani náhodou, prostě být plnoletá...mažu co nejdál od domova.V této souvislosti mě napadlo už i jít na intr, ale to ne.Musela bych od vlkodlaka, kdepak, já jdu nejdál do Mostu, tam se dá dojíždět busem.
No nic, bude pomalu tři čtvrtě na devět, připravím si na zítra, možná napíšu nějaký úkoly a budu čekat kdy a v jakém stavu přijde vlkodlak na icq, avšak doufám, že brzy a půjdem ještě na skajpa.
Toť vše.

Dobrý den vinšuju

9. září 2009 v 21:07 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Ehm ehm, včera jsme byli místo čéjiny a zemáku na přednášce sexuologa Radima Uzla, kterýžto mluvil a mluvil a mluvil, avšak sdělil mi pouze dvě věci, které jsem nevěděla.Zbytek školy byl potom naprosto free, neb se už nikomu nechtělo učit.A byl free taky z toho důvodu, že u východu z divadla pobíhali dva týpci převlečení za spermie s nápisem durex na zádech a dávali kondomy:D Tudíž byla náhle plná školní budova kondomů nafouknutých, naplněných vodou a jiné různé krásné způsoby využití:D
Dnešek byl tedy o poznání horší, jak už jsem předesílala ve včerejším článku.Tedy ve zkratce: Nesnáším ten zku*venej tělák!!!! Fakt, demence, vedro že mouchy padaj hicem a my jak trotlové běháme na tom blbým atletickým oválu!!!A potom se divím, že mi naskáče husí kůže pokaždé, když ten odporný vynález vidím v televizi, kde se pár pitomců honí za nejlepší čas...No fakt, humus, nesnáším atletiku!!!
Toť k tomu odpornému, nechutnému, hnusnému, zasranému, pitomému a debilnímu vynálezu jménem tělocvik...

Pomalu a s nádechem sebevraždy
Osmistovku dobíhám, doufám že naposled
V hlavě mi znějí sprostý otázky
Chci zase prázky!
Radši než vedrem chípnout

Dále, pomalu k cíli se ploužím
Už nemůžu lidi pls help!
Dále, svým šnečím tempem
Stanu se radši lemplem
Navždy bez těláku,
A zřejmě, tenhle svět nechápu...

A teď z jiného soudku(ano, ještě nepřišla řeč na vlkodlaka)
Tak tedy, včera nechal founa na zkušebně, odkud jsme vypadli poněkud rychle a stejně mi ten bus ujel.Na icku jsem ho prošvihla tak o 4 minuty a nyní je mimo signál, tudíž se mu nelze dovolat.Teda tak to bylo před dvěma hodinama...Nyní váhám, zda ještě volat, neb bych ho zítra velice ráda viděla a nechce se mi riskovat, že se mu dovolám zrovna do hodiny.Možná přijde na icq...Nebo já mu jdu zkusit ještě zavolat...Hm, stále mimo, no snad dá echo.Tipuju že dorazí domů v jedenáct...No jo, zas ty moje teorie...Minimálně teda nezjistí kolikrát jsem se mu pokoušela dovolat:D Ten rozjebanej displej má i svý výhody:D A nemožnost psaní sms je detail:DxD
Jo, a už mám klávesy!!! Nádherný klávesy, který jsou tam smart, že hrajou buď jako piano, nebo jako bicí, nebo jako basovka, nebo jako kytara! A spousta různejch možností zvuku, který ještě zdaleka nemám prozkoumaný všechny...Ovšem moje neznalost a neorientace v tónech je žalostná, neb bezpečně znám akorát polohu tónů C, což je začátek každé oktávy.Každopádně to letos bude hustýýýýý, mám nauku i klávesy v jeden den, pondělí k tomu.Na nauce je spousta novejch mrňat, filip zůstal jeden a to ten mladší.Čili zase jsem tam nejstarší...Nebude to trvat dlouho a bude zase prosinec(a mmj. i vánoční prázky) a já, tedy my s vlkodlakem, budem slavit rok...Rok, jak dlouhá doba a přesto, že rok to ještě není, i tak to uteklo děsně rychle.Zvlášť ty nejistý začátky a ten nádhernej pocit, kterej mám dodnes, když jsem s ním, a kterej jsem měla už tenkrát...Taky bylo zajímavý přemýšlet, kdy jsem si s konečnou platností uvědomila, že ho miluju.Bylo to mezi únorem a květnem minulého roku...Jó, květen, 1. máj, s ním nádhernej, pak ta zábava, šest piv a ujetej vlak.Uteklo to fakt hrozně rychle.

Hurá:-)

8. září 2009 v 23:08 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Už mám doma nádherný klávesy! A zahraju na nich začátek tý písničky z Titanicu, to zatím jediný umím.Ještě si promyslím co na pondělí přinesu jako co bych chtěla hrát.My heart will go on tam bude stopro, potom nějaký NW, Amaranth, Eva, samozřejmě Sleeping sun a pak už nevím, asi něco českýho.
Abych tedy navázala na včerejší večer.Pouze chvíli poté, co jsem zveřejnila článek, jsem volala vlkodlakovi, doufajíc, že ho nevzbudím, Sdělil mi, že na icko ještě přijde.Což už sice bylo po půlnoci, ale mě to rozhodně nevadilo...A dnes jsem jela v půl třetí zpátky do města, ovšem jaké překvápko, když jsem viděla vystoupit URNU a Zdeňka a vlkodlak nikde...Bylo mi sděleno, že vystoupil dřív a šel pro hulení, přičemž se URNA zlomyslně usmíval zvlášť když říkal "zapomněl na tebe"...Trošičku nepřejícnej no:D Jo, potom jsem vlkodlakovi volala kde teda je.A pomalu jsem šla směrem ke zkušebně a ještě chvíli jsem na něj čekala.Nepřišel ovšem sám...tudíž jsem se vzdala nadějí na soukromí, ovšem tráva došla a beatování už se opakovalo:D Tudíž nám přeci jen ten čas zbyl a když jsem se mu zas dívala hodně zblízka do těch jeho nádherných očí, na vztek jsem úplně zapomněla...Jenže jsme potom jaksi trochu nestihli bus, čímž jsem nasrala maminku.Vlkodlak jel vlakem a já taxlem, páč pěšky bych to bývala domů do sedmi nestíhala.No a před devátou psal na icku a já byla dole, tudíž jsem ho zachytila už offline a se zprávou, že na zkušebně nechal mobil.No zítra má prej bejt zkouška, když mi vlkodlak sám neřekne abych šla, tak nepůjdu, URNA si zaslouží trochu klidu:D A když mě vidí, tak se tváří spíš pernamentně nasraně, což se logicky s klidem vylučuje:D Navíc já budu mít už úkol z matiky a budu muset psát jeden referát(co psát, wikipedia, tisk, a je hotovo:D) A pokud se vlkodlak zítra dřív neukáže na icku nebo nezavolá, zkusím mu brnknout večer.Dobrý je, že už brzy bude moct zase číst smsky:D Btw, zprávy od něj nemažu a už jich mám asi 130:D Teda v poslední době je nepíše, páč s tím displejem co má...
Jo a dneska místo češtiny a zemáku jsme byli na přednášce sexuologa:D Sám Radim Uzel...Úsměvné je, že mluvil hodinu, možná víc a řekl všehovšudy dvě novinky:D Teda pro mě no:D
Brrr, už je mi kosa, jdu zavřít okno.Tak.Předtím se mi sice z důvodů neznámých dělalo mírně nevolno, ale když to zavřu potom, co jsem vymrzla, snad už to nehrozí:D Taky mě dnes dlouho bolela hlava, netuším proč, každopádně se na to dá zvyknout, když mi nezabral prášek...Tak si říkám, zda na to mám vliv to hulení a cigára:D Nejspíš jo....Po cigárech je to u mě normální stav.
Ach, nyní bych měla jít spát neb za prvé, jsem unavená, za drihé zítra vstávám a za třetí vlkodlak už stejnak spí, takže na icku čekat nemusím..
Teď tedy půjdu.
P.S.:Zítra zde budu asi dosti sprostá, páč od zítřka už cvičíme!!!:(
Zííííííííííííííííííííííííííííííííív, Brooooou:-)

blablablablabla

7. září 2009 v 23:36 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Vcelku inteligentní nadpis:D
Tak teda, už zítra budu mít klávesy!!! Dnešní první hodina byla bombová, uvidím jak to půjde dál...Ale snad dobře...Ve škole se (naštěstí) už zas nic neděje a tak proplouvám, snažím se vymazat z hlav učitelů ten můj průser a odpoledne trávím povětšinou s vlkodlakem.Jestli mě máma(táta!!) pustí na oslavu k URNĚ(nebo se píše k URNOVI?) tak půjdu. Sice je mi lehce proti srsti, že se na mě asi nebude tvářit nadšeně, ale chci prostě bejt s vlkodlakem, takže půjdu s ním.Ehm, už chápete proč si URNU nepřidám do přátel na facebooku?:D Ne fakt, už od začátku mě nemá rád, vycítila jsem to hned a vlkodlak že prej to tak určitě není...Houby s voctem, URNA mě prostě rád nemá a nikdy mít nebude.Což mi kupodivu už ani moc nevadí.Jako ne že bych nechtěla aby se se mnou normálně bavil, ale když to nejde...Hlavní je vlkodlak.A mrzí mě, že se kvůli tomu někdy porafe s kámošema, já prostě nechci být původcem jeho potíží.
Hm, když už jsem teda zase psala o něm(po dvou až třech větách vždy nastoupí téma vlkodlak, všimli jste si?:D) tak mi to připomíná, že měl přijít na icko.Nemusím snad zdůrazňovat, že tak ještě neučinil a že jsem toho názoru, že zavolá a oznámí mi, že jde spát:D Páč teď už teda asi fakt nepřijde, domů přijel skoro před hodinou(teda myslím, pochybuju že by přes týden mohl nocovat ve zkušebně)
Maminka mě dnes sprdla, že si kupuju cigára za sedm pětek...No a co že mi Camelky prostě chutnaj no...Horší je to ovšem se zásobou, s tou je to velice, ale opravdu velice špatné.A máma bude teď prachy asi hlídat, tudíž budu mít možná malej problém:D Bééé, já nechci zas kupovat kusovky u kterejch nevím jestli dostanu Egalite, nebo ty minimálně přijatelný stovkový R&W...
No nic, můj žalm tu již zřejmě postrádá smysl, tudíž se jdu převlíknout a potom ještě přeci jen čekat na toho vlkodlaka.Pevně doufám, že buď přijde jenom dát dobrou noc, nebo aspoň zavolá, páč jsem tu schopná čekat do čtyř do rána...
Tak hezkej zbytek dne.

Vtipy z Fóra...tohle mě dostalo:D

6. září 2009 v 22:09 | Klér |  Já a věci kolem mě
Přijde chlápek na kopec, zamyslí se, udělá pár kroků, zvedne hlavu a zařve do nebe: "Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Jsou počítačové hry škodlivé?!"
A z nebe se ozve: "Počkej chvíli, hned se ti budu věnovat, jenom si to sejvnu!"


Potkala žirafa myšku a ríká:
"Ty ani nevíš, jaké to je dobré mít takový dlouhý krk."
"Hmmm", myška na to.
"Díky svému krku dosáhnu na ty nejvyšší a nejchutnejší lístecky na stromě."
"Hmmm."
"A kdyz, je polykám, to tak krásne dlouho trvá, nez to projde celým mým krkem."
"Hmmm."
"A kdyz se pak napiju pramenité vody, ona tak krásne dlouho a dlouho sklouzává do zaludku a celou mne ochlazuje."
"Hmmm," rozpovídá se myška "a...uz jsi nekdy zvracela?"


plave kapr v medu a říká" ty vole to je hustýýý"


Sedí žirafa na stromě a plete igelit, letí okolo bagr a ptá se kolik je hodin, žirafa vyndá teploměr a řekne uterý, a bagr na to: to je jedno, já stejnak fandim spartě

Jede jeptiska autobusem a na ruce ma sadru. Prisedne si k ni knez a pta se: "Co se vam stalo, sestro?" "Uklouzla jsem ve vane, otce." Za nimi sedi dva somraci a jeden se pta druheho: "Ty vole, co je to vana?" "Nevim, copak jsem katolik?!"

Programátor jde po cestě a najednou k němu přiskáče žába a říká:
"Já jsem zakletá princezna a když mě políbíš, budu celý týden jen tvoje." Programátor pokrčí rameny, sebere ji ze země, strčí si ji do kapsy a pokračuje v cestě.
Za několik minut později říká žába: "OK, OK, když mě políbíš, budu tvoje celý měsíc a zažiješ ten nejlepší sex, o kterým se ti ani nesnilo." Programátor furt nic.
Žába už neví co by, tak zkouší: "Polib mě, proměň mě zpátky v princeznu, a budu tvoje celej rok!" Programátor se jen usměje a jde dál. Žába je úplně zoufalá.
"Co je to s tebou? Mohl jsi mít sex s nádhernou princeznou a ty nic? Nechceš mě políbit, protože jsem žába?"
"Ale ne," odpovídá, "já jsem programátor, já nemám na sex vůbec čas, ale mluvící žába je fakt skvělej kousek!"


Po dlouhé době se sejdou na stromě tři kamarádi - upíři. Všichni mají krvavé obličeje a každý se chlubí:
První povídá:
"Vidíte támhleto stádo ovcí? To jsem celé vysál JÁ!"
Odpoví mu pochvalné mručení ostatních.
Druhý povídá:
"Vidíte tamto stádo krav? To je moje práce!"
Opět pochvala od kamarádů.
Třetí, s nejkrvavějším obličejem:
"Vidíte támhletu věž? Tak tu já jsem neviděl!"

Dobře dobře, to už stačí, fórum je obsáhlý.Jen ještě jeden mě dostal:
Víte jaký rozdíl mezi gramofonem a cihlou? Tak zkuste pustit cihlu na plný kule :D:DxD

Dvě malý? Ne, jedno velký:D:D

6. září 2009 v 15:36 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Tak tedy, akce bez vlkodlaka, kterej jest na Dočesný.Zato však miniakce s jedním už téměř dávným kámošem.Hezky jsme se prošli až na výstaviště a cestou, no představte si to, navštívila jsem tři trafiky, kde Camelky neměli(dobře no, vietnamci jsou sice pracovitý, ovšem jejich výběr končí u Viceroyek) No a v trafice, kde je vlkodlak už štamgastem, je měli!!! Pak jsme teda došli na to výstaviště a já že bych si dala pivko a jestli on si dá taky.Prej ne.Tak jsem to malý do sebe kopla vcelku rychle, mezitím jsme areál prošli snad desetkrát.Nakonec si on dal ty čínský nudle a když jsem potom zbytek ochutnala, musela jsem si koupit taky, páč jsou děsně dobrý.Potom jsem ho teda pozvala na to druhý pivko, z kterýho vypil trošíčku, takže jsem to po něm samosebou dojela.Pak tam byly ty Prtský mažoretky...A mě začaly nebezpečně lákat pouťové atrakce:D Po domluvě jsem tedá já měla ukázat svý řidičský umění na takovejch těch autíčkách a on že pak teda jako půjde na ten dům hrůzy, kam jsem chtěla.No, řeknu vám, než mi daj řidičák, uběhne asi ještě dost času:D A ten dům hrůzy mimochodem stál za prd! Pár metrů kolejí a pár trapných fugurín, přičemž na konci na nás bafnul prozovatel atrakce v takový masce, která měla k děsivosti asi tak blízko, jako Mickey Mouse:D
Následně se dostávám k titulku tohoto článku, tedy když jsme se rozhodli vyrazit směr domov, já si vzala jedno na cestu.Velký:D U nás jsme samozřejmě potkali kapra a patrika, koho jinýho, tak jsme ještě zašli s nima na cigáro.Potom jsme šli k nám chvilku na net, následně přijeli naši a že jedou ještě k babičce.Jeho jsem chvilku potom vyprovodila k autu, páč pro něj přijel táta.
A teď tu dřepím a nudím se.Vlkodlak přijde večer na skype, nechci teda malovat čerta na zeď, ale tuším, že zavolá, že jde spát, že je unavenej.A bylo by to i vcelku logický, taky zítra jde do school.
Jo, zítra, konečně mám tu hudebku...uááá, se těším:-) Od čtyř klávesy, potom padám do zkušebny...A navíc, o víkendu má URNA narozky a mohlo by to klapnout, potom ještě zjistit kdy má táta to hlídání v Žatci...
Jo, a abych nezapomněla(no, na tohle těžko), tak dnes je to přátelé přesně 10 měsíců, co znám vlkodlaka:) Už tak dlouho, vlastně skoro rok...Už abych zase byla s ním, celej víkend bez něj je trochu krutej trest za to kouření na záchodě.No jo, přeháním, trest to není, určitě si Dočesnou užil...A na jeho štěstí mi záleží především.
No já už zas půjdu, mám děsnou chuť na sladký a tak asi půjdu něco najít(kéž by tak čokoládová zmrzlina...)

Bezva...nudnej víkend se blíží

4. září 2009 v 23:34 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Chtěla bych na tu Dočesnou, ne že ne.Jenže nemůžu...A navrch k tomu musím celej víkend a vlastně ještě trochu dýl vydržet bez vykodlakovy přítomnosti.Páč v pondělí je ta hudebka...Ale na tu se moc těším.Dneska jsem se úplně moc těšila na prázdnou zkušebnu, ovšem mé nadšení bylo zchlazeno.A jeli už v pět, tudíž jsem se prošla domů pěškobusem, ačkoli mi jel v pět bus a já o tom neměla ani šajn.No co, potřebuju pohyb.Dneska jsme ve zkušebně prováděli veskrze špatné věci, které stejně provádí každej.Odběr bude ještě minimálně jednou a to v lednu, tak snad to dopadne taky tak dobře jako nedávno.I když co moje matka je schopna akceptovat...To je prostě úctyhodný.
Můj návrh, že by si vlkodlak šel pokecat s Kleinovou, není vůbec špatnej, ovšem netuším no...:D Přeci jen, loni dostal od ní enko:D Ono se není čemu divit, když tam skoro nechodil. Ale když už jo, byla to asi nejlepší hodina.Jako když jsme tam byli jen sami dva na nauuce a místo Edur jsme si pěkně povídali.A pokud jde o filipy...No, doufám, že letos budou chodit, ten jejich drzej humor by mi asi scházel...
Jsem nějak děsivě ochrápaná, ta škola je fakt debilní, o prázky by se mi únava před půlnocí vyhnula, zatímco teď mi padaj voči
Vlkodlak si zřejmě užívá a já mu to přeju.Uvidím ho až za více než dva dny, což je 48 hodin a víc...Eh, ne, na minuty to počítat nehodlám:D To spíš půjdu spát, nebo dřív usnu v sedě u kompu.
Tak zatím.Zítra ještě poreferuju.
P.S.: Já se bojím těláku, příští středu...neeee:( No nic, dobrou

Průser jako kráva...

3. září 2009 v 23:19 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Takže, jsem blbá.Mám problém...Mě chytli(+další dva) na wc jak kouříme.Teda nechytli, ale někdo z učitelek nás naprášil.Výsledek? Napomenutí třídního učitele.Jako ve škole už nikdy, přísahám vám.A máma?Čekala jsem to o hooodně moc horší.
Toť k dnešní nešťastný události.
Odpoledne jsem byla s vlkodlakem, zítra nám to snad vyjde znovu.Jo, zítra už je pááátek:-) Sice máme chemii, ale to se přežije.Hlavně, že je děják, ježiš jak já jsem ráda.Sice jako při tý minulý hodině mý nový spolužáci prohlásili, že nejsem od nich, když jsem při otázce na jedno antické město, které zaniklo katastrofou odpověděla bleskurychle Pompeje, sopka Vesuv, 79 n.l. Ale co no, tak zbožňuju děják!
Víte, co mě na tom průšvihu štve úplně nejvíc? To, že jsem zklamala mou novou třídní,Mám ji ráda, je to férová a dobrá učitelka.A teď ví, že kouřím... Bojím se, že teď po mě budou koukat učitelé skrz prsty, včetně bývalýho třídníhí, kterej ačkoli svým výkladem spíše uspával, tak je též v pohodě.
Dobrý je, že ještě nemáme žk.Blbý je, že dostanu žákajdu a už tam budu mít napomenutí a zítra mě čeká ještě kázání od některých učitelů.Tenhle malér je moje blbost, uznávám.Ale co asi bude zítra ve škole? Budou na mě najednou tak odměřený jako na ty grázlíky? Nevím...Byla jsem známá u pár učitelů jako slušná a spolehlivá holka, teď ti učitelé zjišťujou, že takový neviňátko nejsem...