Proběhla změna vzhledu :-) Zaprvé se mi ten starý zdál již okoukaný a zadruhé bylo mým hlavním záměrem, aby blog vypadal trochu více sofistikovaně a ne tak pubertálně, tak doufám, že se mi to povedlo :-)

Květen 2010

Pár zbytečných slov

31. května 2010 v 23:03 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Antikotel, nádherná noc s vlkodlakem...Bylo toho moc krásnýho tenhle víkend.Něco nemůžu vyprávět, čtou o možná  děti, něco nemůžu vyprávět z toho důvodu, že to čtou i lidé jako můj otec.
Zkrátka jsme se v pátek ztřískali jako dobytci a řadně si ten stav užili, v sobotu jsem si pokecala s rodinou a poslechla si Tyrantys zas jednou na živo.Potom nám kunďák tak trochu zamkl věci, pak je tak trochu odemkl a potom jsme byli (ne)slušní.URNA prý tvrdí, že toho sexu máme moc.
Ve škole mě po návratu překvapili písemkou z chemie a přehršlí plánovaných písemných prací, což nepochybně znamená posledních 14 dnů učení a pak lehárko, nohy na stůl, rozlučka, volníčko...Achjo, už aby to bylo

Nejsou drogy jako drogy?

27. května 2010 v 23:16 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Všichni to známe ze školy, nefetujte, umřete mladý, nekuřte, umřete na rakovinu, nepijte, ztvrdnou vám játra atd atd...Ale přemýšlel někdy někdo z těch učitelů, z těch, co se chvástají, že nemají s drogami nic společného, že droga je i obyčejný kyslík? Voda? Jídlo?
Droga v širším slova smyslu je něco, na čem jsme závislí a bez čeho nemůžeme žít(nebo máme ten pocit).Srovnávat třeba člověka, který ráno nevstane bez kafe a feťáka je přeci hloupost, ale není snad závislost jako závislost? A vůbec, můžeme říci, že droga=závislost?
Možná by bylo vhodné začít u sebe, neboli zamést si před vlastním prahem a přiznat, že kouřím, alkohol je pro mě příjemné zpestření(občasné), mám zkušenosti s trávou.Ne nadarmo se říká, že pod svícnem je největší tma a já věřím, že ti, kteří nejvíc moralizují pubertální mládež, která stejně touží pouze po tom, aby se jim nikdo nemontoval do života, mají nějakou větší zkušenost.
Vlastně je to velice obsáhlé téma, drogy...Čokoláda, cigarety, káva, alkohol, marihuana, pervitin, kokain, heroin....A potom něco srovnávejte a moralizujte, když tohle všechno jsou drogy.Jistě, rozlišují se zpravidla tím, jak rychle nás zabijí, ale věčně tu být nemůžeme, a co je dobrý to je nezdravý.Takže si po ránu dejte kafíčko, cigárko, v práci či ve škole čokoládku nebo bonbónky, nezapomeňte na fastfoody a užívejte si toho, že tu vůbec jste, protože můžete sice žít zdravě, nekouřit, nepít a chodit spát se slepicema v osm a v padesáti vás přejede auťák a váš soused, celoživotní kuřák, se dožije osmdesáti a umře si v klidu bez problémů.
Druhou část článku bych chtěla věnovat droze mnohem horší, než výše jmenované.Láska se tomu říká, jestli jste o tom už slyšeli.Spadnete do toho během pár dní a buď vám tělo zaplaví endorfiny a vy lítáte po světě a říkáte si jak je to všechno fajn nebo chodíte jako zombie, váš objekt zájmu vás okázale přehlíží a vy máte pocit, že jste duševně po smrti.Láska je droga s nejhoršími absťáky, nejhoršími dojezdy, ale ten pocit stojí za to.Protože když nestojí, tak to stojí za prd:D Ten kdo miluje je sobec, neboť by chtěl mít neustále nablízku tu svou milovanou osobu, ale v běžných vztazích tohle problém není.To akorát jedinci mně podobní vyšilují, nadávají a řeší problémy někdy dost neadekvátními způsoby.
Pozor, než si šlehnete lásku ve dvou, naplánujte si na to dost času.
Teď mě napadá, že tahle droga drží lidstvo pohromadě, no a potom berte vážně ty, kteří tvrdí, že drogy jsou škodlivé, když my všichni původně pocházíme z drogy, z lásky dvou feťáků lásky;)
P.S.:Doufám, že to všichni pochopí správně, nenabádám nikoho ke konzumaci nelegálních drog, k ničení mladých organismů ani ničemu podobnému.Stačí chápat, že všeho moc škodí a vědět, kdy má člověk dost.A pokud vás zajímá příběh, který velice působivě popisuje drogovou závislost, trable s policií a devastaci vlastního těla, vřele doporučuji knihu Memento od Radka Johna.

CO se ještě může PODĚLAT?!

24. května 2010 v 19:46 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
No, jedna z těch lepších zpráviček, milé děti, je, že maminka odložila o dva týdny odjezd do lázní.To, že se zkazilo počasí(já vám to říkala!) je vcelku logické dle rovnic já+vlkodlak=hnusný počasí, já+vlkodlak kdesi v prdeli na moravě=krásně, sluníčko svítí, ptáčci zpívají, vlkodlakův příjezd=konec sluníčka.A tak to je.Myslím, že se tomu říká zákon schválnosti ne? No, každopádně, ať si leje nebo je třicet nad nulou, já už dlouho(celých 5 dní!!!) abstinuju(víte jak to myslím, že jo?:D) a je to celkem k nesnesení.Zvlášť pokud si člověk přivykne na jistou pravidelnost.No a nebyla bych to ani já, správnej psychouš, aby se mi tak neskutečně nestýskalo po něm.Vyvážila bych zlatem moct ho v tuhle chvíli obejmout a nepustit...:( Tomu, že sám od sebe zavolá upřímně moc nevěřím.Koneckonců bůhví jak včera dopadli po hokeji.Na mých spolužácích byla vidět ráno únava, jakoby řvali na celý sídliště GÓÓÓÓÓÓL!!! ještě ve tři ráno.
A byla jsem na nauce! I když musím přiznat, že uvítání větou : "Jééé, ty jsi na nauce jo???" mi silně připomnělo dávný časy.Hroooozně moc dávný časy, kdy jsem tuto větu vyslovovala já, přičemž mířena byla na vlkodlaka.
Radši si jdu dokoukat Simpsny, napsat matiku, volat vlkodlakovi, pustit si film, volat vlkodlakovi a hlasitě mu nadávat že to nebere, vlézt do sprchy a nasraná a zklamaná spát.Hezký žejo? Ale tak to už většinou dopadá...

A druhého dne...

22. května 2010 v 20:00 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Aneb nebuďme příliš poetičtí, Klárka by plakala, protože se jí stýská...
Nehty mám, což je zajisté pozitivní informace.Česká reprezentace postoupila do finále MS, což je ještě pozitivnější.A vlkodlak včera opravdu zavolal.Jak to bude dnes, tím si nejsem vůbec jistá.Ale nemám ráda, když je takhle daleko, jsem nervózní.A ano, jsem tak trochu sobec, ne že ne.Nedovedu si představit, že by vyšlo, že by jel do toho Amstru.Hrozná představa.
Ale dost už o vlkdolakovi, když na něj myslím, je to ještě horší.Nervy přijdou na řadu až v případě, že nezavolá a nebude brát mobil po desátý večer.Nebo hůř, bude-li mít schránku.(Beztak si myslim, že je to furt jen chlap a nejbližší hospoda mu bude po práci bližší než mobilní telefon:D)
Mamina ve středu odjíždí, já nechci aby frnkla bůhví kam a nechala mě tady s otcem.Ale budu to muset přežít, s vlkodlakem to snad půjde.
Teď jsou moji drazí rodičové v hospodě na hokeji a vrátěj se nevímkdy, ale určitě pozdě.Stejně budu sedět doma a vylezu maximálně na cígo.V tomhle počasí se to ještě dá, není zima, horší to bylo, když chcalo(zase začne, ale až se vlkodlak vrátí, na to vemte jed!)
Dnes jsem četla několik vcelku výhružných článků o piercingu.Člověk by si po přečtení skoro myslel, že se na to umírá(kdybych neměla sedmkrát propíchlý ucho, jednou nos a obočí).A o jazyku tam taky psali zajímavý věci.Prej "Zuby nebo piercing?!!" nebo "Lékař bijí na poplach - piercing v ústech je nebezpečný" a podobný věci.Poněkud opomněli fakt, že po dvou týdnech nošení kovových kuliček je možný zkrátit tyčku a dát si neškodný bioplastový, který sklovinu ani náhodou nepoškrábou.Totéž platí o labretě(dolní ret), meduse, nebo monroe(horní část rtu), kdy je možný dát placičku dotýkající se skloviny též bioplastovou.Tak kdepak nebezpečnej kov.No a doktoři a piercing, to je samostatná kapitola a pokud o tom čistě náhodou někdo uvažujete, dobře si rozmyslete, zda risknete případnou přednášku.Jsou i doktoři vyjímky, ale u většiny doktorů nepochodíte.Jo a mám na mysli chirurgy, obvoďačku bych nepokoušela vůbec, jít si pro intim piercing na gyndu by předpokládám žádnou dívku zdravého rozumu nenapadlo neboť tohle je spešl sorta doktorů.No asi jako jít si k zubaři nechat píchnout jazyk:D Veselá představa:D Zubaři prý majitele piercingů v dutině ústní hezky zjebou:D (ještě že se tam bojím natolik, že jsem tam už léta nebyla:P:D)
To by myslím pro dnešek stačilo, na hysterické výlevy musíte několik hodin počkat.Jdu koukat na Harryho Pottera a čekat telefonát.

Nuda...a bude hůř!

21. května 2010 v 21:15 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Yééés, všechno se to sere.Vlkodlak má praxi, ovšem to by snad ani nebyl on, kdyby neměl práci někde kurevsky daleko ode mě.A Olomouc je sakra kurevsky daleko.Moje matka odjíždí příští středu do lázní, naštěstí se vrací na víkendy, ale stejně to bude masakr.A moje podpora po icq je kdesi na švp, takže jsem tu na ty moje nervíky sama.K tomu přičtěte hrozící těhu, magorskou školu a vychází co? Ano, jistě, zase mi cosi komplikuje plány a klidný spaní.To, že vlkodlaka uvidím až v úterý(a to ještě bůhví jestli!) mi taky moc na náladě nepřidá.Zkrátka, když jsem si myslela, že nejhorší, co mě v dohledné době čeká, je mámin odjezd, šeredně jsem se sekla.Upřímně, z představy, že vlkodlak je někde v háji na moravě, dost daleko, mi opravdu není dobře, ale jednak mu z toho prostě kápnou prachy a jednak to má povinný no.Teda pokud nechce zadarmo pomáhat 14 dní školníkovi...A to prej nechce.Jeho věc, ale původně měl jezdit "jen" do Prahy, což by pořád ještě šlo.Asi mi kdosi nahoře přeje blázinec, či co.Budu to muset nějak přečkat, zuřivě stahuju filmy, zejtra jdu na nehty, v neděli nevim.A příští víkend je Kotel, což je jedna z těch lepších věcí.Ovšem to je daleko...
Málem bych zapomněla, udělala jsem ty zkoušky v hudebce, dostala jsem nový notičky a celkem hustý, takže to bude psycho.Ale jdu tam stejně až někdy 4.června(to končej vlkodlakovi ty blbý praxe) takže mám dost času, pokud se na to nevyseru.
Výhledově se ovšem budu nudit a nudit a nudit.A sexuálně abstinovat, což je snad ještě horší, neboť na pravidelnost si člověk hrozně rád zvykne a potom něco měnit...brrr, už vidim jak budu zas v háji.Vlastně bych nemusela dělat nic jinýho než jíst, pít, spát a sexovat, a byla bych zcela spokojená, jenže tohle bohužel nejde.A pokud by snad někoho, kdo je o tomto dostatečně informován, napadlo, že mám i jiný možnosti, tak to už ani omylem! Vy víte o čem(o kom)mluvím...
Stahuju asi 5 filmů, takže se snad nudit nebudu.Shreka(jedničku a dvojku) Švejka a Vy nám taky šéfe.Ale kouknu se asi až zejtra.
Heh, vlkodlak říkal, že večer zavolá, teda ne že bych s tím moc počítala, zvlášť když je momentálně s URNOU.Což mu ale nemůžu vyčítat, poslední dva týdny byl skoro jenom se mnou, takže bych byla na hlavu padlá, kdybych ho za dnešek peskovala.K tomu mám koneckonců jiný důvody, chlap vždycky provede něco, za co je mu potom možný vynadat.Jenom je to trochu nezvyk, páteční večery většinou patřej jinejm činnostem(áááchjo, taky nemyslim na nic jinýho...)
Radši půjdu, napadlo mě, že si projdu deníčky a pročtu si jeho minulý excesy, a že jich za tu dobu nebylo málo.A to, co vyšlo na světlo o mě bylo úplně nejhorší, ale snad je to definitivně za náma.
Tak čaues...

Mám jenom jedny nervy...

17. května 2010 v 22:26 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
...a on dvě nabíječky a stejně je obě ztratí...Bože bože, to je svět...
Tedy, částečně fajn, částečně na hovno.Vykašlala jsem se na nauku(zase), neboť to jinak nešlo.Od včerejška vyšiluju kvůli hlasový schránce a teď půjdu na dalších 45 minut do hudebky, když se můžu uklidnit rovnou?Vyloučeno! Stejně mu nevěřím, že bude schopnej být spolehlivej, když už mu nemám jak zavolat.(Někdy přemýšlím o tom, zda by se mu nehodil mobil na tužkový baterky, ty se koupěj rozhodně levněji než nová nabíječka) Každopádně mě čeká krušný období, pokud nenajde(kéž by vyskočila z kouta a praštila ho pod nos aby si příště pamatoval kam tak důležitou věc dává:D:D)
Zítra jdu pro ty lístky, dnes mi jaksi nevyzbyly finance a vyjímečně ne vinou tabákových výrobků, ale mou zapomnětlivostí, výlet stojí kole tří kil, ale budem tam dvě noci, tudíž krát dva.A to jsem jaksi vypustila:D Ta matika...
Zítra se také bude píchat(ó né, aby nedošlo k omylu, jde o ucho, ano?), akorát píchaný o tom ještě neví.Mám náušnici, mám jehlu, mám desinfekci.Krom tohoto ucha budu píchat ještě sedmou a osmou dirku sobě.Víc už se mi jich nad sebe nevejde a z chrupavky mám respekt.Jen abyste věděli, plánuju několik dalších piercingů a bylo by to mnohem snazší, kdyby mi bylo 18.Tedy, labret(spodní ret, nalevo), jazyk(ale pořád bojim), christina(pšššt, intim!) a možná druhý obočí.Z čehož se nejvíc bojím jazyka.Potom taky toužím po několika dalších dírách v uchu(pár vpichů do chrupavky nad boltcem, tragus, antitragus, rook) A nemějte mě za blázna.Jak člověk fenoménu piercing podlehne, není cesty zpět.
P.S.:Pro zajímavost jsem počítala svoje díry v těle, včetně těch původních, je jich 17(Obočí, nos, 6 dírek v uchu+ty ostatní co máme všichni i bez piercingu)

Áchjo:)

16. května 2010 v 0:48 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Vyjímečně píšu článek a jsem šťastná, tak si ho pořádně užijte, neboť normálně píšu spíše nasraná:D
Dnešek se od začátku vyvíjel  na hovno, neboť dopoledne jsem prospala, odpoledne jsem se nervovala(no já když řeknu že zavolám tak zavolám a nespim!), nicméně večer se vše k dobrému obrátilo, v což už jsem ani příliš nedoufala:) Společnost ukecávače číslo dvě(ten první ráčím být já) mi kupodivu nevadila, koneckonců všechen čas nemusíme věnovat jen...ehm...studiu anatomie...:D Nicméně nakonec jsme se do toho kanclu přeci jenom dostali(a to je fáááájn, proč mám asi tak skvělou náladu:D:D)
Taky mě nejspíš osvítil nějaký metalový duch, ta hudba vážně uklidňuje.Takže vlkodlak měl zjevnou radost, že metal má pro mě stále svý kouzlo.
URNA se definitivně vrátil, takže se asi všechno vrací ke starýmu.(I ty vyjebaný úterky:/)
Stejně jsem hrozně moc vděčná vlkodlakově schopnosti odpustit mi.Byla bych solidně v prdeli, kdyby tohle nedopadlo tak jak to dopadlo.Holt jsem kráva, která řeší problémy blbým způsobem, dál to radši nebudu rozvádět...
Jinak mám ze dneška nový poznatek.Klaustrofobika se vám nepodaří přesvědčit, aby jel v autě v kufru:D Ale tak co se dá vymejšlet na tom, že auto je plný a máte přesně o 1 osobu navíc...Ovšem osoba nakonec v kufru končící byla nakonec nasrána, neboť jsme ho nasrali tím, že jsme ho tímto způsobem vezli dál, než bylo bezpodmínečně nutné:D A vlkodlak potom za to od dotyčného málem dostal přes držku:D Holt kamarád se pozná:D
Nějak moc smajlíků, radši jdu zalehnout.
P.S.:Zase mi podezřele natíká zasranej nos!!!
P.S.2:Juchů, v pondělí jdu pro lístky na koncert Tomáše Kluse!!!

Postupovky?Cože?Včera a předevčírem?!

13. května 2010 v 21:35 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Tak jest...Když jsem se konečně dokopala k osobní návštěvě zuš za účelem zjištění termínu zkoušek, zjistila jsem, že včera bylo pozdě...doslova...Tudíž tam jdu zítra  opravdu jsem zvědavá jak to bude.Ale jediný co vím je, že budu vystresovaná a pěkně vyklepaná...tak tfuj tfuj...
V brzké době se navrátí URNA, z čehož mám samozřejmě obrovskou obrovitánskou radost, nicméně co se dá dělat že...Dneska mě ten můj vlkodlak vyloženě nasral(jistě, to už tady dlooouho nebylo:D), jelikož nejenže se jeho veličenstvo dostavilo o dvě hodiny později(!!!!!!), ale ještě to hodlal ukempit na zkušebně...Trest byl i trestem pro mě, asi mám očekávat podobnou pomstu.(Bojim bojim:/) Nicméně jsem hrdá na svou maličkost, že jsem odolala  a zůstala svým způsobem naštvaná déle, než obvyklých pět minut...Sice je pravda, že po určitý události bych se měla chovat vstřícně, ale dupat po hlavě si od něj tedy opravdu nenechám.Kromě toho po nedávným zážitku s mravencema a rozbolavělým tělem oraz opravdu neškodí.A to nemluvím o tom protivném motorkáři...
S lehkým přízvukem nadsázky se dá říct jediné, když se vše kolem sere(hudebka, škola atd.), s vlkodlakem je to víceméně v pohodě.Ale nemůžu mít prostě štěstí ve všem najednou.

"Lehce" změna:P

7. května 2010 v 19:46 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Doufám, že jste se při příchodu na blog nelekli, kam že jste to vlezli:D Zase jsem si hrála a takhle to dopadlo.V jednoduchosti je síla ne?
Maminka nebude babičkou a já nebudu maminkou, od pondělka zase klídek a hezky zobat bonbónky z platíčka.Jediná komplikace po téhle obavě je existence májky před mým domem a tudíž i velice vysoká pravděpodobnost, že se po mě bude vyžadovat tanec.Což neumim(a nesnáším shromáždění tohohle typu...Zdrhám před dechovkou a mám tancovat polku jo?)
Takže to je jedna blbá věc.Druhá blbá věc je, že vlkodlak sice slíbil, že se odpoledne ukáže, ale nejspíš to bude nuda(no hlavně že nejsem v tom žejo!) Takže se bude asi jenom chlastat.Já budu chlastat a on mi dělat střízlivou záchranu...Buď bude řídit, nebo pít, to první je podstatně praktičtější z hlediska přemisťování.Večerní zábava je totiž narozdíl od průvodu vesnicí velice zajímavá:D Bylo by to fajn...No jo, kdyby...radši nad tím moc nepřemýšlet a hlavně nedoufat v něco pozitivního(víme jak to končívá, zvláštně ve vlkodlakově případě)
Včera byla legrace.Holt když někdo neumí držet pusu a ještě z něj padaj takovový hovadiny jako včera ze mě, stojí to za to.Nejlepší hláška je ovšem z taktických důvodů nezveřejnitelná...
Rodiče se vydali zjistit jak je to zítra s tím slavným průvodem(cháchá, mohlo by chcát a nic nebude!) takže nepočítám s jejich příliš brzkým návratem.
Uf, už abych se zas mohla nadopovat tou antinou...
Pac a pusu!

Pohádka o metalistech...

7. května 2010 v 17:31 | Klér |  Já a věci kolem mě
Drak vězní princeznu na hradě.Jak se zachovají metalisti?

thrash metal
Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a ošuká ji.

heavy metal
Metalista přijede na Harleyi, zabije draka, dá si pár piv a ošuká princeznu.

power metal
Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ní miluje v kouzelném lese.

Folk metal
Metalista přijede s přáteli, kteří hrají na akordeony, violy, flétny a spoustu dalších podivných nástrojů, drak usne. Pak všichni odjedou..... bez princezny.

death metal
Metalista přijede, zabije draka, ošuká princeznu, zabije ji a odjede.

black metal
Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom ošuka princeznu do zadku, vypije její krev během rituálu před tím, než ji zabije. Pak ji nabodne na kůl vedle draka.

grindcore
Metalista přijede, zabije draka a rozhází jeho vnitřnosti před hradem, ošuká princeznu a zabije ji. Potom ji znova ošuká, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbude, ošuká ještě jednou, spálí mrtvolu a zbytky ještě jednou ošuká.

viking metal
Metalista připluje na lodi, zabije draka svojí velkou sekerou, stáhne ho z kůže a sní. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její věci a před odjezdem zapálí hrad.

doom metal
Metalista přijede, a když spatří, jak je drak obrovský, tak propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert.

gothic metal
Metalista přijde velmi pomalu,je celý v černém,s drakem je kámoš,takže ten jej pustí do hradu.Princeznu obleče do černých šatů a položí ji do rakve,kde ji velmi pomalu ojede.Potom uspořádá na hradě výstavu černých obrazů a beze slova odjede

symphonic metal
Metalista přijede s orchestrem. Ten pošle napřed, takže drak sežere všechny včetně trianglisty. Masakr metalistu inspiruje natolik, že odchází psát novou symfonii a na princeznu se vysere.

mystic metal
Metalista se vynoří z magického kruhu před drakem. Ten se tak lekne, že se z toho posere a uteče. Pomocí zaklínadel metalista ojede princeznu vysoko ve vzduchu nad hradem, nechá ji tam viset a zmizí.

white metal
Metalista přijde s ministranty,slouží mši a draka obrátí na katolickou víru,takže drak už nikoho nesežere a všechny miluje. Pak metalista ojede princeznu,pomodlí se desetkrát Zdrávas a je mu odpuštěno. Nakonec ji odtáhne do kláštera a udělá z ní jeptišku.

glam metal
Metalista přijede, drak si ho díky jeho zjevu splete se štětkou a ošuká ho.

speed metal
Metalista se přiřítí takovou rychlostí, že si ho drak ani nevšimne. Ojede princeznu tak rychle, že si toho ani nevšimne. A zase zmizí takovou rychlostí, že si ani sám nevšimne, že někde byl.

nu metal
Metalista dorazí ve vytuněné Hondě Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho debilní pytlovité oblečení chytne od drakových plamenů.

redneck metal
Metalista přijede v MBéčku. Má sebou bečku, takže draka vožere tak, že se poblije, pochčije a posere. Pak dá princezně vidle a společně jdou kydat hnůj, který drak nadělal.

progressive metal
Metalista přijede s kytarou a zahraje 26-ti minutové sólo. Drak se z nudy zabije sám. Pak metalista dorazí k princezně a zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat heavy metalistu.

NS metal
Před sluj přijede Tiger,ze kterého vystoupý mladý árijec, ten uhajluje draka a nad slují vyvěsí vlajky s hákovými kříži. Princeznu ojede a když zjistí,že jeho drahá není Němka, tak ji zplynuje a všude vykládá, že její mrtvolu nezná.

Atmospheric metal
Lesem se ozývá silné burácení a obrovské hluky. Před sluj dorazili metalisti s obrovskými nástroji. Drak vidí,jak jsou vyčerpaní a tak jim ušetří trápení a sní je. Před slují se utvořila skládka nástrojů a drak si mohl aspoň přivydělat jejich prodejem do sběru.

Industrial metal
Metalisti se si postaví vedle sluje továrnu na své metalové písničky, když čoud vpluje do dračí sluje, princezna i drak se udusí. Metalisti pak se smutkem továrnu zavřou a jedou k další sluji s bláhovým přáním, že by drak mohl pracovat v jejich krásné nové továrně.

Necro metal (Nekkroteror)
Týpek přifrčí, s drakem si dá panáka správně uleželý krve, pak zabije princeznu, s drakem jí sežerou na půl, jejíma ostatkama vyzdobí sklep hradu a tam se ubytuje. Na píchání si jde vykopat nějakou řádně odleželou.

Alternative metal
Přijede týpek s dredami, s drakem zahulej a zatripujou a drak se promění v urostlého černocha. Společně ztripujou princeznu a ošukaj na gangbang. A jestli neumřeli, šukaj jí dodnes.

Cyber metal (Cynic)
Metalista se rafinovaně teleportuje drakovi do zad, načež ho ze zálohy eliminuje několika zkušenými ranami robusním samplerem NN-19 (vyzkoušel si to napřed 10x v simulátoru). Pak se teleportuje k princezně, uskrtí jí H-čkem z jeho sedmistrunky, naskenuje si ji a udělá jí to ve virtuální realitě. Pak se odloguje z hradu a půjde na kolu.

P.S.:Zkopírovaný.
P.S.2:Znám jednoho symphonic metalistu:D

Na skok a zas rychle pryč:)

6. května 2010 v 23:14 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Zatracená, debilní pauza! A to mi někdo tvrdil, že se dělat musí! A že se mi během těch pár dnů posere, pleť, vlasy i nálada, to je asi jenom tak žejo! No nic.Asi změním doktora...
Dneska v Praze...
No, pršelo slušně, ráno jsme hodinu čekali na náhradní bus a v Praze jsme hezky zmokli/vymrzli/málem se počůrali:D V Loretě holt záchody nebyly.Fronta na Svatovítskou katedrálu byla sice dlouhá, ale přežitelná.Korunu tomu zřejmě nasadil můj dotaz na Pražském hradě, zda-li při druhé defenestraci byli úředníci prohozeni sklem, nebo jim stavové okna otevřeli.Prej otevřeli(sklo vypadalo dost masivně a navíc vypadalo původní, proto mi to bylo divný)
Do Královský zahrady chtěla většina jít, což znamenalo návrat o hodinu později, s čímž jsem kategoricky nesouhlasila, ovšem většina je většina a máme holt tu demokracii, takže jsem se byla nucena podrobit(i když jsem už chtěla za vlkodlakem a nějaká zahrada, zvlášť když pršelo, mě nelákala)
Abych to zkrátila, můj drahý vlkodlak se vyjímečně projevil jako spolehlivá osoba(!!!!!!!!!!!!!!!!!!) a návrat, který se uskutečnil asi pět minut po čtvrté, opravdu stihl.
V původním plánu bylo sice jen kafe, ale to bysme asi ani nebyli my dva s vlkodlakem, aby se to nezvrtlo:) A musím podotknout, že se to zvrtlo velice příjemně a vyskytlo se i pár luxusních hlodů.Dalším plusovým bodem bylo, že jsem DORAZILA DOMŮ VČAS! Což se stává zřídka...
Teď z těch méně příjemných událostí.
Moje drahá maminka odjíždí 26. tohoto měsíce do lázní a bude tam tři týdny.TŘI TÝDNY!!! A já tu s otcem jako co?! Stěhování se mi zatrhlo, jediný dobrý je, že maminka tam bude "na intru" takže bude jezdit na víkendy domů.
Několikrát jsem tu nepříliš lichotivě psala o otci.A stojím si za tím.Názory toho člověka jsou sto let za opicema, myslí si, že je nepřekonatelnej a tou představou se už pár let nechá unášet.Když je tu máma, je to pohoda.Když budu doma bez ní, může ta pohoda skončit.A vy víte co tím myslím.Dřívější návraty od vlkodlaka, žádný akce přes týden, málo peněz na cigarety, alkohol a podobné užitečné věci.Z důvodů financí s proto doma zakládám FVN-Fond Věcí (Ne)potřebných, kam pokaždý, když u sebe budu mít větší obnos, dám minimálně 20 korun.Takhle nebudu muset žebrat u otce.
A málem bych zapomněla, postupovky! Katastrofa na entou! Už vidim, jak mě vyrazej hned potom, co zblbnu to nejjednodušší ze skladby...
Říkala jsem na skok, vyšlo mi to jaksi dýl.Takže se loučím, přeju dobrou noc a pápá:)

Mišmaš

5. května 2010 v 21:09 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Jinými slovy se dnešní den asi nazvat nedá.
Ve škole se převelice divili, jakto, že jsem tam včera nebyla.Prostě jsem chyběla no, nikdo mi nevěřil, že mi bylo fakt blbě.Dnes ráno mi bylo naštěstí dobře, tudíž jsem do ústavu šla.
Po škole jsem si šla pro antibaby a byla jsem poučena, že pauzu dělat prej musím.Srát na to:D  Potom jsem se svezla městskou(smrdělo to tam:/) a čekala od půl třetí(!) na vlkodlaka, kterej měl dorazit ve čtyři(u něj = ve čtvrt na pět až v půl pátý), nicméně dorazil něco před šestou, tudíž jsem byla nasrána(ale jenom chvilku, na ty jeho hnědý kukadla se zlobit neumím). Ukázal se ovšem zákon schválnosti, aneb i nymfí někdy zklame...Takže jsme se rozhodli, že navěky zalezem do deky a náš plán by býval vyšel, kdyby mi v osm nevolala moje drahá matka(já jí řekla že do osmi budu doma no...)
Zítřek příliš optimisticky nevidím(prostě mám takový pocit, že se cosi hodlá posrat) a s tím, že fakt přijede, s tím už asi nepočítám.No třeba překvapí.Ještě uvidím.
Zítra mě asi čeká výlet po historických památkách hlavního města, už se celkem těším(i když ta deka vypadá lákavěji, ne že ne)
Nezdá se vám, že v tomhle článku píšu až moc závorek? Mě teda jo.
Taky zase uvažuju o změně vzhledu, ale znáte mě, to vypadá tak na dva, tři týdny, až bude čas dřepět delší dobu u kompu. Promyslím si barvičky, asi sem dám už něco letního(když už se to venku tak podělalo a ta velká žlutá věc má zjevně dovolenou)

Proč se mě smůla drží jako klíště?

4. května 2010 v 17:37 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Začalo to už včera, když mi natekl nos a to takovým způsobem, že jsem se bála, že mi tam ta nostrila zaroste.A vysmrkat se prostě nešlo, tudíž jsem dnes ráno zvracela a nešla do školy.Ale asi jsem měla jít, neboť jsem se hrozně rozležela v posteli...Nos do rána tak napůl splaskl, ale mě bylo ukázkově blbě.K tomu všemu jsem, doprovázena motáním hlavy musela na klávesy(a vsadím se, že ty zkoušky zmrvím) Nicméně jsem se těšila do postele, do toho mě rozbolela hlava...Zejtra jdu normálně do školy, však on už mě vlkodlak vyléčí:)