Proběhla změna vzhledu :-) Zaprvé se mi ten starý zdál již okoukaný a zadruhé bylo mým hlavním záměrem, aby blog vypadal trochu více sofistikovaně a ne tak pubertálně, tak doufám, že se mi to povedlo :-)

Červenec 2010

Příběh hlasové schránky(inspirováno vlkodlakem)

29. července 2010 v 18:39 | Klér
Nadáváte na mě,
když slyšíte můj zvuk
staráte se o sebe hlavně
a nechat vzkaz? To ani ťuk!


Když cvakne ten známej tón
Jste samej vztek, že nebere to on
A je vlastně jedno, zda on či ona
Ale kde má sakra telefóna?!


Jsem nevinný vynález moderní doby
Však vylévat si na mě vaše zloby
Je evidentně zbytečné
Když přítroje jsou netečné


Má to však i silné stránky
Tak nebuďte na pochybách
Že vstoupíte-li s klidem do hlasové schránky
Trpělivost máte na výšinách

To je ale NUDA!

29. července 2010 v 14:43 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Za chvíli si půjdu vyzvednout na poštu novej roztahovák, cestou si dám cigáro, ale to bude zatím jediný vybočení z týhle odporný nudy.Vlkodlak maká jako barevnej a já se flákam.Proč se nefláká se mnou?!:/ Pohodička byla na začátku prázdnin, teď se to jaksi podělává a to už od Plutofestu, ale tam se staly události nevídané a už vysvětlené. Poslední dobou je to tak nějak na hovno.Zase totiž začíná to období, kdy se vztahy ostatních kolem nás hroutí a my naštěstí stále držíme.Navíc ten problém.Mnohem závažnější, než naše  hádky.A docela mě to trápí, bojím se o něj.On se o sebe zřejmě tak neobává nebo to velice dobře skrývá.
Jinak někteří z vás si možná všimli, že podezřele často píšu Téma týdne.On je to bezvadnej způsob jak...No to je vlastně jedno.
Teď se půjdu převlíknout, neboť je venku hnusně(a to je ještě slabý slovo) a vypadá to na déšť.Navíc vypadám jak strašidlo(ale to je víceméně konstatní stav) Báááj!

Homosexualita je vlastně normální

27. července 2010 v 23:34 | Klér
Homosexualita je dnešní generací vnímána jako zcela normálně věc, avšak nadávka "ty buzerante" je hojně používaným výrazem a paradoxně převážně mířená na heterosexuály, kteří nás prostě něčím naštvali.
V minulých stoletích byli homosexuálové považováni za nemocné byla na ně vyzkoušena různá "léčba", ale až toto konec minulého a toto století tuto orientaci toleruje.I tak se však dnes převážně kluci bojí, aby nevypadali příliš "teple".S vyjímkou šamponů, kteří ale ani náhodou na kluky nebývají. Co je ale horší, v některých zemích se stále pořádají na 4% menšinu hony, berou je jako cosi nečistého.
Nikdo si předem svou sexuální orientaci nevybere a tak bychom to měli brát na vědomí.Ono je jednoduchý odsoudit někoho pouze z nějakého malicherného důvodu aniž bychom ho poznali, ale dát si tu práci a zkusit pochopit, co je onen člověk zač, to je podle mě správný.

Sakra, sakra a ještě jednou sakra!

24. července 2010 v 11:52 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Pokud pomineme fakt, že jsem včera a předevčírem zažila krušný chvilky(po okolí lít jakási střevní viróza a dolétla ke mě), a dnes je mi relativně dobře, nechápu, proč se to musí prasit i dneska.Nebo možná chápu.Vlkodlak je tvor přemýšlivý a nasadit mu brouka do hlavy je o hubu.Já tu svou měla raději držet...Jenže když řeknu "Miluju tě" tak to znamená "Jsi pro mě všechno a nechci tě nikdy ztratit".Mám takový pocit, že poslední dobou si to vlkodlak vykládá jako ujištění, že ho nepodvádím...K čemuž se ani náhodou nechystám! Taky chápu, že v debatách včerejšího dne to došlo dost daleko, možná dál, než jsem sama chtěla.Jenže jeho včerejší zmínka o přehulení a pak status na FB posílající všechny do ženského přirození na čtyři, mě fakt děsí.Navíc jsme měli jet na Plutofest, kterej mmj. začíná za hodinu a on mi nebere mobil.Netuším, zda schválně nebo jestli ještě spí.Ale vzhledem k tomu, že jsem po celkem silným podráždění žaludku a vím, co mi může způsobovat stres, si myslím, že další psychický vytížení mi fakt neprospěje.S touhle situací si nevím rady a dost, opravdu dost, mě sere, že mi to nebere.Ale pokud jde o telefonování, jsem vytrvalá! tak zdar marným pokusům!

Prázdniny jsou fajn, ale...

21. července 2010 v 15:50 | Klér |  Já a věci kolem mě
Asi by mě spousta školáků ukamenovalo, neboť představa věčných prázdnin je prostě úžasná, ale i tahle představa je postavená na nedomýšlení důsledků, protože vemte jed na to, že i ty nejhorší lemply by to nekonečný volno bavit přestalo.Bavíme se samozřejmě o dětech školou povinných.A pokud jde o mě, na obor, který zavání budoucím povoláním učitelka jdu zčásti i proto, že já budu mít až do důchodu prázdniny stejně jako děti(i když se mi to slovo u duše příčí, já už jsem podle zákona mladistvá!)
Ve společnosti svých spolužáků jsem slýchala věci typu:"Kéž by se dva dny učilo a pět dní byl víkend" nebo "Kéž by byly dva měsíce školy a deset měsíců volna" Ale říkali to v nedomyšlené fantazii a myslím, že i když nám devět let základní škola otravovala život, přeci jen nám něco do těch hlavinek stihli natlouct.Pevně doufám.
Pro mě jsou prázdniny krásnej čas, kdy si můžu vstávat kdy chci, mám dopoledne volnej dům, můžu být večer dýl venku.A být se svým vlkodlakem(pokud možno co nejčastěji) Nicméně mám-li být zcela upřímná, obvykle během prázdnin přijde čas, kdy se začnu nudit a toužit po škole.Ano, TOUŽIT po nějakým organizovaně trávený času.A zvlášť teď, když jdu na jinou školu.Na zcela jinou školu.
Zkrátka a dobře, prázdniny jsou fajn, v tom správným ročním období a člověk má aspoň na chvíli pocit, že nemusí vůbec nic.Je to jen pocit, ale je to hezký:)

Ach ta skleróza!

21. července 2010 v 15:36 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Vyjímečně se to netýká mojí maličkosti.
Vzpomněla jsem si na jeden nedávný zážitek.Byla jsem venku s kamarádkou a vzhledem k tomu, že ona si nemůže zapálit jen tak na ulici, neboť v okolí jejího bydliště je to o hubu, tak jsme se posadili na obrubník poblíž kontejneru.Najednou jsme viděly jak k nám jdou dva důchodci.I přes vysoký věk se roztomile drželi za ruce.Když k nám došli, pán se mě zdvořile zeptal: "Slečno, nemáte cigaretu i pro mě?" Chvíli jsme na sebe rozpačitě koukali, když se ozvala babička vedle něj: "Ale vždyť jsi přestal, pamatuješ?" Potom spokojeně odešli.
No chápete to? Zapomněl, že přestal kouřit...Asi je spousta lidí, kteří by raději zapomněli, že začali...

Bez netu a bez vlkodlaka? Nemožné!

15. července 2010 v 22:15 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
To první reálně hrozilo odpoledne, nešel mi modem v pokoji a po sáhodlouhém zjišťování a volání na uživatelskou podporu(a že tam volám  nerada:D) mi bylo sděleno, že maminka nezaplatila včas fakturu a že mi to připojí až dorazej peníze na účet(což bude nejpozději do úterý) Tudíž jsem dokopala otce k vyndání druhýho modemu, kterej tu máme už více jak půl roku, platíme za něj a podotýkám, že nevyužíváme.A ejhle, ono to fachá! Má to jeden háček. Je to přes pevnou, tudíž musím mít noťas v obýváku(takže žádný porno:(  ) Ale furt lepší než nic.
A k té druhé "katastrofě", vlkodlak je až do pondělka pryč, takže představa, že budu navíc odstřihlá od netu byla opravdu děsivá! Nicméně budu o muset přečkat.Sliby, že bude volat a psát(já vím, krátká doba, ale já jsem na tohle maniak a potřebuju ho skoro každej den) byly jako tradičně zřejmě pouze sliby, ale nějak to vydržím.
Zítra jdu na výměnu šperku ve rtu.Máma totiž prohlásila, že dobrčice nemůžu absolvovat s tímhle monstrem v držce a iniciativně mi to na zítra domluvila.Nevím, jestli jí děkovat, na zmíněné monstrum jsem si zvykla.Šperk "na míru" mi tam asi ještě nedají. Mám to teprve čtvrtý den píchlý.Sice mě nějak neobtěžoval otok(ZATÍM!!!) ale kdoví, co se může stát... Asi budu holt mít tu labretu.
Posledních pár dní bylo skvělých a nejen proto, že jsem se "naučila" hrát Heroesy:D Myslím, že popis mých milostných aktivit je jednak zbytečný a jednak by to bylo na dýl:D Včerejšek byl vyjímečnou vyjímkou, kdy jsme byli na nevinné pizze, na nevinné projížďce a na pár nevinných cigaretách.Rozhovor s kámošem(společně s vlkodlakem) už zase tak nevinný nebyl, ale to už spadá do jiné kategorie:D A vůbec, nevím proč tady o něm furt píšu jako o vlkodlakovi, když se jmenuje normálně Honza:D Asi jsem před časem moc koukala na Stmívání nebo co...Každopádně se nemůžu dočkat až se budem zase společně válet v mojí postýlce.Zatím není stesk nijak velký, ale nedělám si iluze, že nebude hůř...Taky nechci do pondělka slyšet o dopravních nehodách, živelných pohromách a jiných podobných věcech! Bojim bojim...
No, myslím, že už tady kvákám dost dlouho, takže pápá lálá, jdu koukat na Apokalypsu nebo něco jinýho od Hrocha....

(S)prostěNějakýZkurvenýNadpis:D

13. července 2010 v 22:57 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
To zas byl den:D Pokud budou celý prázdniny takový, tak to bude vážně stát za to.Abych nezapomněla, mám další piercing a to ret.Mám debilně obrovskej kroužek, se kterým se obvykle najím velice složitě, čekám, kdy to oteče a nemůžu se dočkat až za pár dnů půjdu na výměnu za menší kroužek.Tohle mě sere, neboť vypadám divně.A ústní voda pálí jak svině a musím jí kloktat po každým jídle a cigáru.Přišerné, nicméně piercing chci.A skoro se s tím nedá líbat(nemluvě o dalších aktivitách prováděných ústy, mluvení například:D) A drahá ústní voda navíc dochází velice rychle!
Toť k novinkám.
Jinak dnešní den byl skvělej, neboť jsme s vlkodlakem téměř nevytáhli paty z mýho pokoje. (Promiň Bajo, výraz "rozdělaná práce" jsi snad pochopila) Hráli jsme Heroesy a pak blbli(hezky blbli)
Navíc to vypadá, že táta SNAD KONEČNĚ pochopil, že jeho malá holčička(HAHAHA!) už není jen jeho.
Vzhledem k tomu, že už asi nemám co jiného sdělit, udělám pápá;)

Vytoužený prázdniny jsou tady!

9. července 2010 v 23:37 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Zatím uběhlo pouze pár dnů, ale i tak si to užívám jak můžu.Poslední prázdniny na základce...Ale dál od zbytečného sentimentu:)
Tedy, byla jsem několik dnů u vlkodlaka a musím říci, že to bylo krásný, úžasný, nádherný(a vůůůbec se to netýká toho, že konečně vím jak vypadá orgasmus:D:D) Taky jsme byli v Libochovicích na festu, předtím na tom festu, kdy mi po konzumaci lahve vína bylo tak "dobře" no a koncem měsíce Peruc. Pak ještě možná Vábko a Český hrady.Na MoR opět nemůžu.I když bych hrozně ráda viděla Tarju na živo.
Taky mi s konečnou platností asi došlo, že ať byla devítka sebeproblémovější, bylo to všechno fajn, nevinný, dětský... Pokud pomineme fakt, že mi opravdu chybí to ranní cigáro na altáně, to nadávání učitelkám a ty volný hodiny strávený ve městě, říkám si jen jedno, ta učitelka měla pravdu ("Tenhle okamžik už nikdy nezažijete, teď chcete co nejrychleji ven, už se vidíte na prázdninách, ale budete litovat, že jste pospíchali") Je fakt, že zapálit si v klidu na lavičce před školou bylo prazvláštní.
No ale hodně věcí přede mnou a já se těším, co mi život ukáže dál.Pořád žiju tutoriál, ta pravá hra teprve začne!