Proběhla změna vzhledu :-) Zaprvé se mi ten starý zdál již okoukaný a zadruhé bylo mým hlavním záměrem, aby blog vypadal trochu více sofistikovaně a ne tak pubertálně, tak doufám, že se mi to povedlo :-)

Únor 2011

Svět je malej, jednou se všichni sejdeme v posteli

26. února 2011 v 20:28 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Toto téma týdne je mi velice blízké, neboť sex je jeden z mých nejlepších chvil v životě.Tady na blogu se to hemží lidmi pod 15 a tak mě výběr témata trochu překvapil, navíc i ti, kterým 15 bylo(krom mě mě) o sexu většinou moc nepíšou.
Nejdřív k samotné hranici, odkdy je sex legální.15 let je ona kouzelná hranice kdy všichni dostaneme občanku(i když některým bych jí nedala ještě ani ve dvaceti, jaký to jsou případy) a vrhneme se do starostí i strastí (téměř) samostatné existence.Někdo se sexu do té doby vyhýbá, někomu je to jedno, jiný vlastně ani nemá zájem. Ale podstatou je, že samotný sex by měl být brán jako akt lásky.Lásky dvou lidí, kteří se znají a milují.Striktně dodržovat hranici, když je vám míň, víte, že je to ten pravej človíček a máte se rádi, je zbytečný.Proto si myslím, že hranice je tam stejně jenom z důvodu ochrany před nějakým tím zneužíváním dětí.Protože pokud sex bereme jako dobrovolnou činnost, není možné mluvit o zneužití, ať je vám kolik chce.
S tím souvisí i snižování věku, kdy začíná puberta. Zatímco v minulém století bylo běžné, že si dvanáctiletá dívka hrála s panenkami, dnes byste jí dvanáct nehádali ani omylem, neboť pod vrstvou make-upu to nelze specifikovat.Taková už je doba a lidstvo si pomlau zvyká.
A co pro mě znamená sex? Velmi intimní a zároveň tak samozřejmé sblížení dvou nejen těl, ale i duší.Protože jak známo, sexualita žen je založena víc na psychických vjemech, na pocitech.U mužů je to snadné, udělat se a dobrou noc.
Nedávno jsem četla knihu s názvem Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách.Vřele doporučuji.
Tam bylo uvedeno, že muž ve stresu si sexem ten stres vybije, žena ve stresu nemá na sex náladu, což je mimochodem příčinou 99% partnerských problémů.
Sex a láska jsou velmi úzce spojeny, patří k sobě jako k sobě patří lidé.A pokud tu budou lidé, vždy tu bude láska a s ní i, pro přežití lidstva, důležitý sex.
A co tabu? Jsou zbytečná, hloupá a stará.Pokud má fungovat vztah, musí fungovat i sex a je potřeba o něm mluvit.Jakým způsobem, to už je pak na lidech.
Myslím, že já se za svůj sexuální život nestydím, ráda o sexu mluvím, ráda ho provozuju a mám ráda, když se zbytečně netabuizuje. Vzpomeňme na církev, která dlouhá staletí dělala ze sexuální styku hřích.Není to hřích, proto se milujte, bacha na to množení, pokud na to nemáte věk, zázemí, prachy a užívejte si(samozřejmě s ochranou;)

Krásná.cz

1. února 2011 v 21:42 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Četla jsem právě sáhodlouhý, avšak zajímavý článek na srdci blogu. Je pravdou, že nový magazín pro holky jsem již taky navštívila, ale stejně si myslím, že je to stejné jako Bravíčko, Top Dívky a podobné magazíny vycházející v písemné podobě.Jenže já sama jsem právě tyto magazíny číst přestala, zdají se mi příliš infantilní, ale budiž.Ono věřit všemu, co se v podobných médiích napíše taky není dobrý...
Ale zpět k tématu.Útoky na růžové blogy.
Ano, znám holky, které blogy píší, vím, že za monitorem je opravdu něco jiného, než jak se slečny prezentují.A kdybych řešila a kárala za pravopis všechny okolo, tak už se se mnou nebaví ani pouliční lampa.Ono je dobrý brát ty lidi podle povahy, pak soudit. Osobně proti "blogískům" růžových slečen nic nemám, ale myslím si, že je stále nutné zachovávat aspoň trochu inteligentní psaný projev.
Přiznejme si to, každý z nás se na blogu do něčeho stylizuje, každý něco skrývá a každý má své důvody proč tak činí.
Jsou blogy deníčky, blogy jako místo, kam se autor chodí vypsat formou básní, blogy umělecké...a blogy růžové.Neberme jim růžovou, neberme jim jejich názory a nenadávejme jim, protože ať si připadáme sebevíc dospělí, taky jsme byli v pubertě.A pokud to někomu extra vadí, může mu být útěchou, že všichni z toho jednoho dne vyrosteme...:)