Proběhla změna vzhledu :-) Zaprvé se mi ten starý zdál již okoukaný a zadruhé bylo mým hlavním záměrem, aby blog vypadal trochu více sofistikovaně a ne tak pubertálně, tak doufám, že se mi to povedlo :-)

Červenec 2011

MoR, Pluto a tak vůbec

31. července 2011 v 16:03 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Zase tady, zase na blogu. Čtu, komentuju, ale sama nepíšu. Je to divný, ale nějak nemám čas, i když ho mám paradoxně hodně. Často hraju wowko a nebo jenom tak čučím do monitoru.
Tohle léto bych noci, kdy jsem spala doma, spočítala na prstech jedný ruky. Ale v tý druhý polovině to asi bude jiný. Můj drahý bude opět opravkovat, jak jinak.
Co se tedy událo...
Byla jsem na největší metalový události v republice, na festivalu Masters of rock. Hned zezačátku mě atmosféra pohltila a 4 dny by byly krátká doba, jenže homo abstinentus cannabis(kdo četl minulej blog, ví, kdo ne, netrapte se tim, debily není nutno poznat, ať se skrývají za jakoukoli přezdívkou) to kazil... Debil je slabý slovo. Taky jsem sebou měla kamarádku, bez který bych to patrně nezvádla a tu hubu mu vážně rozflákala(i když.....) Ale dost o špatnejch věcech. Absolutním lákadlem byli Hammerfall, který provázeli moje první krůčky v tomhle hudebním stylu a tudíž osobní konfrontace pro mě byla nepopsatelně úžasným zážitkem. To samé mohu říct o skupince moraváků, s kterými mi bylo i po koncertě fajn a díky kterým jsem do stanu šla cikcak:D A taky se tímto omlouvám Markétě a ostatním, kterým jsem se bohužel už nemohla ozvat.
Celej průběh festivalu tady asi popisovat nebudu, to by bylo na dlouho. Jen je třeba říct, že homo abstinentus cannabis konečně ví, co si o něm doopravdy myslím:P Jo taky mám díky MoRu 6 nových přátel na FB a obohatilo mě to o zajímavý okamžiky. Příští ročník asi jedu jenom s kamarádkou a s mým drahým se budu shledávat mimo přítomnosti jeho ctěných kumpánů.
Co k Plutu... Tohle má tradici. již tříletou. O to víc mě mrzelo, když ve "stanovém městěčku" byly včetně nás 4 stany a z festivalu se stala kinderparty se skákacím hradem, prolejzačkama, hejnem malejch parchantíků a rodinným typem vstupného. Snad jediným kladým bodem byla atmosféra, Cocotte Minutte a Michal Hrůza, co nebyla hrůza. Díky nedostaku financí, způsobeného Masterem, jsme přemejšleli jestli koupit pivo nebo klobásu a díky mému průbojnému, prázdnému žaludky zvítězila klobása. Večer jsem jako zázrakem našla ještě pade, ovšem on to nebyl ani tak zázrak jako spíš to, že to zmíněné pade měl obdržet homo abstinentus cannabis na dopravu z masteru. Za výše zmíněnou částku jsme nerozumně nakoupili klobásy, načež jsme ráno zjistili, že není co jíst a ani co kouřit...zachránila nás kamarádka se snídaní.Ovšem Pluto fest byl i přes nemilosrdné podmínky celkem fajn.
Následovat bude Vábko:)
Kdo sem náhodou zabloudí...jaký máte prázdniny?