Proběhla změna vzhledu :-) Zaprvé se mi ten starý zdál již okoukaný a zadruhé bylo mým hlavním záměrem, aby blog vypadal trochu více sofistikovaně a ne tak pubertálně, tak doufám, že se mi to povedlo :-)

Prosinec 2011

Nevhodné téma

19. prosince 2011 v 20:07 | Klér |  ...a takhle vypadá můj život
Nejdřív bych chtěla podotknout, že výběr tématu není příliš šťastný pro tyhle stránky. Z jednoho důvodu. Chodí sem mladí, kteří prostě nemůžou vědět z vlastní zkušenosti co to bylo za člověka a věřit dneska něčemu v televizi... no nevím. I já mězi tyhle mladé patřím. A docela mě irituje, že ze všech stran(i z těch, ze kterých to není podložené skutečným zažitkem) se ozývá nehorázná vlna RIPů. Jenom, abyste náhodou nevypadali jako necitové. Jenom, aby si někdo něco špatnýho neřek. A víte co? Směju se černýmu humoru, smála jsem se Aničce, po čase i hokejistům, Jacksonovi a všem jiným lidem, co poněkud předčasně opustili tento svět.A zasmála jsem se i vtipům o panu exprezidentovi. Jasně, je to hrozný, když zemře JAKÝKOLI člověk, ale u některých se to až enormně prožívá. A u některých vůbec. Nevíme nikdo, jakej byl, ale přesto se z něj stal takřka národní hrdina. Neupřímný politický hovada se tvářej hrozně seriózně a smutně, ale všichni víme, že jakmile opadne první vlna, vrátěj se ke svým zlodějským praktikám. Jediní, u kterých bych věřila, že je jejich smutek opravdový, jsou lidé, kteří ho opravdu znali. Vy všichni ostatní jste se možná prostě jen nechali zmást televizí a médii všeobecně.Jdete s davem, tváříte se zarmouceně a vyzdvihujete jeho díla(ačkoli když se objeví v povinné četbě, většinou kňouráte)
Mějte na paměti, že kdybyste měli smutnit za každýho mrtvýho(v týhle chvíli jich jenom v Africe a jiných zemích umírají tisíce!) tak se z černýho hábu nevyhrabete. Pokud si jste jisti, že pro vás něco znamenal, zavzpomínejte v tichosti sami. A vykašlete se na masový akce a "estrády", který už druhej den běží na všech televizních stanicích. A přemejšlejte, proboha!